تحلیلگر می گوید قیمت بیت کوین یک آزمایش دیگر از خط روند 200 هفته ای انجام خواهد داد


در حالی که گاوهای بیت کوین به زیر 27000 دلار دست و پنجه نرم می کنند، حمایت از قیمت بیت کوین حیاتی در حال بازگشت به تصویر است.

بیت کوین (BTC) با گرم شدن حرکت در بازارهای سهام در افتتاحیه وال استریت در 5 ژوئن به پایین ترین حد چند روزه سقوط کرد.

نمودار کندل استیک ۱ ساعته BTC/USD در Bitstamp. منبع: TradingView

ون دی پوپ: شکست خط روند می تواند به این معنی باشد که «پایین هنوز در راه است»

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان داد که جفت BTC/USD در Bitstamp به 26640 دلار افزایش یافت.

این جفت ارز با نزدیک شدن به خطوط حمایتی کلیدی ضعیف به نظر می رسید که حدود 3 درصد نسبت به بالاترین سطح آخر هفته کاهش داشت.

در میان آنها میانگین متحرک 200 هفته ای (MA) بود که در حال حاضر 26400 دلار است، که از اواسط مارس از آزمایش های مکرر برای ماندن به عنوان پشتیبانی طفره رفته است.

کیت آلن، یکی از بنیان‌گذاران منبع نظارت بر شاخص‌های مواد، در اظهارنظری در نمودار هفتگی هشدار داد: «بیت‌کوین یک بار دیگر تست پشتیبانی را در 200 هفته MA (بنفش) خواهد گرفت.

«IMO، بسته شدن شمع هفتگی زیر 200 هفته کارشناسی ارشد می‌تواند نشانه‌ای از این باشد که پایین‌تر هنوز در راه است. ممکن است این هفته اوضاع داغ شود. آخرین خط دفاعی حدود 25.5 هزار دلار در MA 50 ماهه است.

نمودار توضیحی BTC/USD. منبع: کیت آلن/ توییتر

برخی دیگر به مناطق مشابهی برای برگزاری نشست نهایی گاوها نگاه کرده اند.

Michaël van de Poppe، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت تجاری Eight، می گوید: «بیت کوین هنوز در منطقه محدود شده است که در آن 26600 دلار منطقه کلیدی برای نگهداری است.

نمی توانست 27500 دلار را بشکند. تفکیک استاندارد یکشنبه/دوشنبه اتفاق افتاده است، بیایید ببینیم هفته چه چیزی را به جلو خواهد آورد. هفته اقتصاد کلان نیز کاملاً راحت است.»

در همین حال، خود شاخص های مواد، آپلود شد نمودار نقدینگی در بایننس، بزرگترین صرافی جهانی.

داده های دفتر سفارش BTC/USD برای Binance. منبع: شاخص مواد/ توییتر

وی با اظهار نظر در مورد یافته‌های آلن، استدلال کرد که تصمیم فدرال رزرو ایالات متحده در مورد نرخ بهره در 14 ژوئن آخرین لحظه “کن یا بمیر” خواهد بود.

او نوشت: «اگر سطوح پشتیبانی فنی در میانگین‌های متحرک کلیدی از بین برود، سطح بعدی پشتیبانی در اوج سال 2017 خواهد بود که با خط روند ادغام می‌شود.

نقدینگی BTC در هر دو طرف قیمت ضعیف است. بازارها منتظر تصمیم فدرال رزرو برای افزایش نرخ بهره در 14 ژوئن هستند.

سفته بازی بازار سهام داغ می شود

معامله گر Daan Crypto Trades یکی از کسانی بود که توجه را به صداهایی از بازارهای آتی جلب کرد که در آن علاقه باز در حال افزایش است.

مطالب مرتبط: «31 هزار دلار آخرین مورد نبود» – 5 چیز که در این هفته در بیت کوین باید بدانید

گروه بازرگانی Decentrader به طور مشابه “افزایش قابل توجهی” در بهره باز ثبت کرد، زیرا قبل از افتتاحیه وال استریت برجسته تر شد.

در همین حال، داده‌های منبع نظارتی CoinGlass نشان داد که انحلال‌ها در 5 ژوئن به موقعیت‌های لانگ بیشتری رسیده‌اند و در زمان نگارش این مقاله مجموعاً 33 میلیون دلار از دست رفته است.

نمودار انحلال کریپتو (اسکرین شات). منبع: CoinGlass

مجله: وام خانه با استفاده از رمزارز به عنوان وثیقه: آیا خطرات بیشتر از پاداش است؟

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.
نویسنده: William Suberg

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید