قیمت بیت کوین به ATH: یک مانع بزرگ از 599 هزار بیت کوین در پیش است


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

قیمت بیت کوین (BTC) در 68,300 دلار زمین محکمی پیدا کرده است که نشان می دهد در مسیر رسیدن به بالاترین رکورد جدید (ATH) قرار دارد. در میان این خوش‌بینی، علی مارتینز، تحلیلگر ارزهای دیجیتال به یک سطح مقاومت کلیدی اشاره کرد که می‌تواند قیمت دارایی دیجیتال پیشرو در جهان را کاهش دهد.

مقاومت بزرگ در برابر بیت کوین

در پست اخیر در مورد ایکس علی اظهار داشت او گفت که اگر قیمت بیت کوین به زیر 68300 دلار سقوط کند، ممکن است محدوده نزولی بین 65250 تا 63150 دلار را شاهد باشیم.

با کمال تعجب، علی اشاره کرد که حدود 760000 کیف پول 520000 BTC در این محدوده پشتیبانی خریداری کردند. این نشان می‌دهد که درصد زیادی از سرمایه‌گذاران رمزارز دارای ارزهای دیجیتال پیشرو در این سطح هستند که آن را به سطح مهمی برای تماشا تبدیل می‌کند.

سطح مقاومت اصلی نشان داده شده در نمودار علی برای بیت کوین برای رسیدن به بالاترین قیمت 70320 دلاری شامل حجم کل 599260 بیت کوین از 736380 آدرس است. به گفته علی، فراتر از این سطح ممکن است راه را برای ادامه حرکت صعودی بیت کوین باز کند.

نمودار علی همچنین نشان می دهد که 64.52٪ (1.82 میلیون BTC) در پول است، در حالی که 35.45٪ باقی مانده (998,910 BTC) بدون پول است. بیت کوین در حال حاضر با قیمت 69709 دلار معامله می شود، حجم معاملات با 49.76 درصد افزایش به 25.9 میلیارد دلار رسیده است و ارزش بازار آن 1.3 تریلیون دلار است.

سرمایه گذاران به شدت در بیت کوین سرمایه گذاری می کنند

پیتر شیف، اقتصاددان معروف، پیش بینی کرد که بیت کوین ممکن است افزایش یابد و قیمت 94000 دلاری را برای مطابقت با قیمت دلار پیش بینی کرد. با وجود اینکه نظر شیف به عنوان یک شوخی مطرح شد، اما این عدد ارزشی دارد. بیت کوین اخیراً رشدی تاریخی را تجربه کرده است، فراتر از انتظارات و به ارتفاعات غیرقابل تصور قبلی رسیده است.

در همین حال، تیم دریپر، یک سرمایه گذار معروف، اعلام کرد که 300 بیت کوین در یک شرکت رمزنگاری سرمایه گذاری کرده و 4 درصد سهم از این تجارت ناشناس دریافت کرده است. او ادعا کرد که در مدت 10 سال 15 بیت کوین از این سرمایه گذاری به دست آورده است. اگرچه این مقدار ممکن است بسیار ناچیز به نظر برسد، اما دریپر تأکید کرد که بازده به دست آمده نشان دهنده بازدهی 15 برابری سرمایه او در صورت سنجش دلار است.
نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید