قیمت بیت کوین به 74000 دلار می رسد که توسط معامله گر باب لوکاس بر اساس این متریک پیش بینی شده است.


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

یک معامله گر که مخاطبان زیادی در توییتر و یوتیوب دارد و خود را باب لوکاس می نامد، پیش بینی افزایش قیمت بیت کوین خود را در پلتفرم رسانه اجتماعی X/Twitter به اشتراک گذاشت.

او نمودار سه ماهه BTC/USD را به اشتراک گذاشت که نشان می‌دهد چقدر انتظار دارد که ارز دیجیتال پرچمدار افزایش یابد و چه چیزی می‌تواند به رشد گسترده قیمت بیت‌کوین که انتظار دارد دامن بزند.

بیت کوین 74000 دلار را هدف قرار داده است، در اینجا زمانی است که ممکن است اتفاق بیفتد

یک معامله گر کریپتو و وبلاگ نویس یوتیوب با نزدیک به 250000 دنبال کننده در توییتر، پستی صعودی منتشر کرد که در آن بیان کرد که بیت کوین، ارز دیجیتال پیشرو جهان، در سال 2025 با شتاب نسبت به نصف شدن بیت کوین قبلی و نصف شدن چهار ساله، پتانسیل افزایش دارد. چرخه ای که او به بیت کوین آورد.

نمودار بیت کوین که توسط لوکاس به اشتراک گذاشته شده است، میله های سبز گسترده ای را در پایان هر چرخه چهار ساله نشان می دهد. لوکاس بدیهی است که انتظار دارد قیمت در پایان این مدت افزایش یابد. این معامله‌گر سطحی را که می‌توان در سال 2025 به آن دست یافت، نشان داد که نزدیک به 74000 دلار است که بسیار بالاتر از اوج تاریخی 69000 دلاری است که در سال 2021 به آن رسیده بود.

او انتظار دارد که افزایش بعدی قیمت بیت کوین در پایان چرخه چهار ساله آینده (2027) رخ دهد. این یک سال قبل از نیمه پنجم بعدی در سال 2028 است. این چهارمین باری است که پاداش استخراج کنندگان بیت کوین به نصف تقسیم می شود. در آوریل 2024 پیش بینی می شود.

وال استریت سرانجام در برابر بیت کوین تسلیم شد: پومپلیانو

آنتونی پمپلیانو، سرمایه‌گذار و سرمایه‌گذار معروف، اخیراً با CNBC صحبت کرد و دیدگاه خود را در مورد تاییدیه مورد انتظار بیت کوین ETF توسط SEC به اشتراک گذاشت.

او معتقد است که تنظیم کننده باید نه تنها یک برنامه، بلکه همه برنامه های ارسال شده، از جمله BlackRock، Fidelity، VanEck و Ark Invest را تایید کند. شرکت دوم اولین شرکتی بود که در مارس سال گذشته درخواست داد.

پمپلیانو بر این باور است که در سال‌های آینده حدود 50 تا 100 میلیارد دلار جریان‌های نقدی به ETF‌های بیت‌کوین به‌تازگی تایید شده انتظار می‌رود. این بدان معناست که هزینه سالانه سرمایه گذاری در این ETF ها می تواند از 500 میلیون دلار تا 1 میلیارد دلار باشد. بنابراین، بر اساس انتظارات پومپلیانو، این ETF ها احتمالاً چند صد میلیون دلار آمریکا را صرف بازاریابی می کنند.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید