قیمت بیت کوین مجدداً حمایت کلیدی را آزمایش می کند زیرا نگرانی های فدرال رزرو از افزایش نرخ بهره 27000 دلار به سرقت رفته است


گاوهای بیت کوین قادر به توقف ضررهای جدید نیستند زیرا قیمت بیت کوین قدرت قبلی خود را رها می کند و نهنگ های فرصت طلب عرصه را با نقدینگی دستکاری می کنند.

بیت کوین (BTC) در 19 مه زیر 27000 دلار معامله شد زیرا تجزیه و تحلیل نشان می دهد که حجم زیادی از تراکنش ها قیمت را سرکوب می کند.

نمودار کندل استیک ۱ روزه BTC/USD در Bitstamp. منبع: TradingView

شبح تورم بازارهای ارزهای دیجیتال را فراگرفته است

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان داد که جفت BTC/USD در Bitstamp به 26380 دلار کاهش یافته است.

پس از آن یک بهبودی متوسط، جفت را به محدوده‌ای آشنا از چند روز پیش برد، که هنوز قبل از افتتاحیه آخر هفته وال استریت در کانون توجه است.

این کاهش یک شبه به لطف افزایش انتظارات بازار از افزایش نرخ بهره فدرال رزرو ایالات متحده در ماه ژوئن اتفاق افتاد.

این به لطف داده‌های هفتگی مزایای بیکاری کم به دست آمده است، و مقامات فدرال رزرو لحنی جنگ طلبانه به آن اضافه کردند.

فیلیپ جفرسون، عضو هیئت مدیره در سخنرانی در مجمع بین المللی بیمه 2023 در واشنگتن دی سی گفت: از یک طرف، تورم بسیار بالا است و ما هنوز پیشرفت کافی در کاهش آن نداشته ایم.

از سوی دیگر، در حالی که تولید ناخالص داخلی در سال جاری به میزان قابل توجهی کاهش یافته است و تأثیر آن بر بازار کار تاکنون کاهش یافته است، تقاضا به وضوح شروع به احساس تأثیرات نرخ بهره کمی بیش از 5 درصد نسبت به یک سال گذشته کرده است.

با توجه به ابزار FedWatch گروه CME، احتمال اینکه فدرال رزرو چرخه راه رفتن را در ماه آینده بیش از 95٪ متوقف کند، تنها در 62٪ در روز باقی می ماند.

نمودار احتمالی نرخ هدف فدرال رزرو منبع: CME Group

در تفکیک دقیق رویدادها، منابع نظارتی Materials Indicators به ​​دارندگان نقدینگی پیشنهاد و تقاضا اشاره کرد که برای دستکاری رفتار قیمت BTC در بازه‌های زمانی کوتاه معامله می‌کنند.

در بخشی از تفسیر توییتر آمده است: «پس از کاهش یک طرفه، بازارها قیمت‌گذاری را با احتمال افزایش نرخ‌های دیگر آغاز کردند، زیرا گزارش بیکاری صبح امروز و سخنرانان #FED پیش از زمان برنامه‌ریزی شده #JPow در روز جمعه، لحن این گفتگو را تنظیم کردند. خلاصه شده است.

با شروع کاهش قیمت، نردبان پیشنهاد سخت تر شد و قیمت به سطح حمایت قبلی در حدود 26.5 هزار دلار رسید، اما به سرعت دیوار فروش برای سرکوب قیمت ایجاد شد.

داده های دفتر سفارش BTC/USD (Binance). منبع: شاخص مواد/ توییتر

Material Indicators اشاره کرد که جفت BTC/USD میانگین متحرک 100 روزه (MA) را برای سومین بار در هفت روز گذشته آزمایش کرد.

«پس از حدود 90 دقیقه و چند نیش زدن روی دیوار فروش، سقف کشیده شد. اندکی پس از آن، یک بلوک پیشنهادی جدید 36 میلیون دلاری زیر حمایت محلی قرار گرفت و بحران شروع شد.

تجزیه و تحلیل نتیجه گرفت که علاوه بر MA 100 روزه، MA 200 هفته ای با 26100 دلار نیز می تواند یک منطقه حمایتی نزولی را در فاز بعدی تشکیل دهد.

نمودار کندل استیک 1 ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (بیت استمپ) با کارشناسی ارشد 100 روزه و 200 هفته ای. منبع: TradingView

متریال اندیکاتورز با استناد به چشم انداز 19 ماه مه جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، به این معنی است که زبان جنگ طلبانه تر در مورد تورم، فشار قیمت دارایی های ریسک را افزایش می دهد.

سرمایه گذاران در حالت “انتظار و دیدن” هستند

بنابراین معامله گران اهداف نزولی بالقوه خود را که به طور کلی در حدود 25000 دلار متمرکز بود حفظ کردند.

مطالب مرتبط: بیت کوین OG می گوید که هایپربیت کوین در راه است، “کل کوین ها” به 1 میلیون رسید

Michaël van de Poppe، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت تجاری Eight، 27000 دلار را به عنوان سطح حمایت کلیدی که در حال حاضر در نمودار نیست، شناسایی کرد.

معامله‌گر محبوب کریپتو تونی در بخشی از نظرات توییتر خود نوشت: “من به دنبال یک موقعیت خرید هستم اگر بتوانیم بالای 27500 دلار یا یک موقعیت کوتاه اگر بتوانیم زیر 26600 دلار بسته شویم. هیچ معامله ای بین این شکاف باریک وجود ندارد.”

نمودار توضیحی BTC/USD. منبع: Crypto Tony/ توییتر

در همین حال، گروه تجاری Decentrader ارقام غیر الهام‌بخشی را در مورد شلوارهای کوتاه و بلند نشان داده است، و استدلال می‌کند که برای اینکه قیمت فرصتی برای بازپس گیری سطوح بالاتر داشته باشد، یک لغزش ضروری است.

نسبت طولانی/کوتاه در حال حاضر بیش از 2 است و این بسیار زیاد است. پذیرفته شده.

مجله: “مسئولیت اخلاقی”: آیا بلاک چین واقعاً می تواند اعتماد به هوش مصنوعی را افزایش دهد؟

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.
نویسنده: William Suberg

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *