مدیر عامل Trezor: قیمت بیت کوین مهمتر از استقلال مالی نیست

مدیر عامل Trezor: قیمت بیت کوین مهمتر از استقلال مالی نیست


از آنجایی که بیت کوین برای مدت کوتاهی به بالای 19000 دلار صعود کرد، مدیر عامل جدید Trezor، Matěj Žák گفت چیزی مهمتر از قیمت آن وجود دارد.

در زمانی که بیت کوین (BTC) تا کنون در سال 2023 افزایش قیمت قابل توجهی داشته است، یکی از مدیران صنعت تاکید کرد که برخی از ویژگی های بیت کوین وجود دارد که بسیار مهمتر از قیمت آن هستند.

Matěj Žák، مدیرعامل تازه منصوب شده شرکت سخت افزار ارز دیجیتال Trezor، معتقد است که استقلال مالی ارائه شده توسط بیت کوین بزرگترین مزیت ارز دیجیتال است و از بازار مهمتر است.

در مصاحبه با کوین تلگراف، ژاک گفت: «سال 2023 با تثبیت بازار برای ما مشخص خواهد شد» و افزود که Trezor اکنون فرصتی عالی برای بهبود محصولات خود برای آماده شدن برای بازار صعودی آینده دارد.

مدیر عامل Trezor اظهار داشت که سهولت استفاده از بیت کوین یکی از جنبه های اصلی است که ترزور امسال نیز بر روی آن تمرکز خواهد کرد زیرا بیت کوین و ارز دیجیتال هنوز اغلب به عنوان مفاهیم فنی پیچیده تلقی می شوند. او افزود: “مأموریت ما این است که نظارت بر خود را حتی برای کاربران عادی قابل دسترسی تر کنیم.”

به گفته ژاک، برخلاف تصور رایج، بیت کوین یک ابزار پیچیده نیست، بلکه یک «فناوری ساده با پتانسیل زیاد» است. مدیر عامل Trezor بیان کرد که به این دلیل است که بیت کوین ویژگی های منحصر به فردی را باز می کند که می تواند رقابت با سیستم های مالی سنتی سفت و سخت را فعال کند و افزود:

زمانی که این را در گسترده‌ترین زمینه آن درک کردید، به عنوان مثال، تضمین استقلال مالی، قیمت بیت‌کوین به یک موضوع ثانویه تبدیل می‌شود. از نظر فلسفی، من در این نقطه هستم.»

این خبر در حالی منتشر می‌شود که بیت‌کوین طی دو هفته گذشته شاهد رشد قابل توجهی بوده است و به سطوح قبل از سقوط بازار سهام FTX در اوایل نوامبر 2022 بازگشته است. بر اساس داده‌های CoinGecko، در زمان نوشتن این مقاله، بیت‌کوین در ۲۴ ساعت گذشته ۱۸۹۰۰ دلار یا ۳.۶ درصد معامله می‌شود.

مربوط: کیف پول سخت افزاری لجر مانیتورینگ DeFi را اضافه می کند

Trezor یکی از معدود شرکت‌هایی است که از فروپاشی FTX و بحران مربوط به صرافی‌های رمزنگاری متمرکز سود می‌برد و تا اواسط نوامبر 300 درصد افزایش فروش را گزارش کرده است. در ژانویه، شرکت، یکی از بنیانگذاران Trezor، Marek Palatinus را بر عهده گرفت و ژاک را به عنوان مدیرعامل جدید منصوب کرد. مدیرعامل سابق به عنوان مشاور در شرکت باقی خواهد ماند تا در جهت گیری استراتژیک و فنی شرکت کمک کند.


نویسنده: Helen Partz

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉