قیمت بیت کوین می تواند 20000 دلار در CPI ایالات متحده به دلیل عدم فرود نرم – معامله گر دوباره آزمایش شود


میشائل ون دی پوپ هشدار می‌دهد که فدرال رزرو نمی‌تواند با افزایش نرخ بهره، ایالات متحده را از رکود نجات دهد و دارایی‌های ریسک آسیب خواهند دید.

بر اساس تحلیل های جدید، بیت کوین (BTC) می تواند 20000 دلار را مجددا آزمایش کند و ایالات متحده ممکن است برنامه های خود را برای فرود نرم در تورم شکست دهد.

میشائل ون د پوپ، ستون‌نویس کوین‌تلگراف، بنیان‌گذار و مدیر عامل شرکت تجاری Eight، در به‌روزرسانی یوتیوب در فوریه هشدار داد.

“احتمالا” ایالات متحده به سمت رکود پیش می رود – ون دی پوپ

در میان سردرگمی در مورد اینکه چگونه داده‌های کلان اقتصادی ایالات متحده می‌تواند بر احساسات بازار تأثیر بگذارد، ون دی پوپ می‌گوید که بهبودی که در کریپتو و سهام در سال جاری مشاهده شد به احتمال زیاد یک سوگیری نزولی را نشان می‌دهد.

به عنوان مثال، بیت کوین در ژانویه 40 درصد افزایش یافت، اما مانند دیگران، او معتقد است که فوریه ناامیدکننده یک احتمال واقعی است.

او درباره وضعیت موجود در درازمدت گفت: “من فکر می کنم مردم باید درک کنند که این یک فرود نرم نیست، اما این روند نزولی در بازارها احتمالا ادامه خواهد داشت.”

ون دی پوپ ادامه داد که ایالات متحده به دلیل افزایش نرخ بهره فدرال رزرو “احتمالاً دچار رکود خواهد شد”.

اگر یک نقطه منفی برای BTC/USD خود را نشان دهد، هدف بالقوه آزمایش مجدد بین 20000 تا 21000 دلار است.

خیلی به نتیجه داده های شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) ژانویه بستگی دارد که در 14 فوریه منتشر خواهد شد. نتایج می تواند به نفع دلار آمریکا باشد اگر نشان دهد که تورم کمتر از حد انتظار کاهش یافته یا حتی این روند نزولی را شکسته است. افزایش دارایی های پرخطر

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، شاخص دلار آمریکا (DXY) در حال حاضر پس از کاهش 13 درصدی از اواسط سال 2022، زمانی که به بالاترین سطح خود در دو دهه اخیر رسید، در حال تثبیت است.

ون دی پوپ گفت: «در این صورت، احتمالاً هفته آینده نشان خواهد داد که دلار شروع به افزایش کرده است یا هفته آینده CPI و PPI شروع خواهند شد، بنابراین بسیار مهم است که این تصویر را زیر نظر داشته باشید.

نمودار شمعی 1 روزه شاخص دلار آمریکا (DXY). منبع: TradingView

بیت‌کوین با کاهش نقدینگی مواجه می‌شود

در همین حال، در آستانه یک هفته اقتصاد کلان کمتر قابل توجه، دیگران مشاجره پتانسیل عقب نشینی قیمت بیت کوین

مرتبط: بیت کوین به 23.5 هزار دلار چسبیده است زیرا معامله گر می گوید BTC با رونق 2020 “همین” است.

معامله‌گر محبوب کریپتو تونی استدلال می‌کند که بازار نزولی همچنان در جریان است و نشان می‌دهد که پایین بودن بالاتر نقطه ورود بهتری برای موقعیت‌های خرید است.

“حتی اگر این شروع یک بازار صعودی باشد و شخصاً من هنوز در کمپ باشم، ما اینطور نیستیم. شما همچنان می‌توانید با عقب‌نشینی پایین‌تر، ورود امن‌تری داشته باشید.” گفت روز پیروان توییتر

با این حال، برخی از صداهای گاو آشنا مانند همیشه فعال بودند، از جمله آموزش ارزهای دیجیتال و بازار، تجزیه و تحلیل و ابزار پیش بینی IncomeSharks.

“به نظر می رسد مردم هنوز در مورد اینکه چرا فقط بالا می رود سردرگم هستند” خلاصه شده است در توییتی در فوریه

طبق داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView، حدود 15 ساعت قبل از بسته شدن هفتگی ایالات متحده، BTC/USD در زمان نگارش این مقاله حدود 23,400 دلار معامله می شود.

“فقط به یاد داشته باشید که بیشتر گاوها نگه می‌دارند و نمی‌فروشند. خرس‌ها برای نقدینگی گیر کرده‌اند. خرس‌ها به آرامی اما مطمئناً تسلیم می‌شوند و می‌خرند. آن‌های سرسخت همچنان کوتاه می‌آورند و قیمت را بیشتر می‌برند.”

نمودار کندل استیک ۱ ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (Bitstamp). منبع: TradingView

دیدگاه‌ها، نظرات و دیدگاه‌های بیان‌شده در اینجا به تنهایی متعلق به نویسندگان است و نیازی به بازتاب یا ارائه دیدگاه‌ها و نظرات Cointelegraph نیست.
نویسنده: William Suberg

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید