قیمت بیت کوین در میان هدف اصلاح 22000 دلاری با “روند نزولی” روبرو است


بیت کوین ممکن است از 30000 دلار فراتر رفته باشد، اما برخی از فعالان بازار نسبت به کمبود شدید قدرت هشدار می دهند.

بیت کوین (BTC) قبل از افتتاحیه وال استریت در 11 آوریل، 30000 دلار را به عنوان حمایت نگه داشت، زیرا تردیدهای جدیدی در مورد قدرت رالی ایجاد شده است.

نمودار کندل استیک ۱ ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (Bitstamp). منبع: TradingView

قیمت بیت کوین در نهایت بر ابر مقاومت 30000 دلاری غلبه کرد

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView به دنبال BTC/USD بودند که در Bitstamp به بالاترین سطح ده ماهه 30.438 دلار رسیدند.

افزایش اخیر به 30000 دلار که تقریباً یک ماه در حال ساخت است، بسیاری از معامله گران را که فکر می کردند این حرکت قریب الوقوع است خوشحال کرد.

کریپتو کاله با ارسال یک نقشه راه که نشان می‌دهد بیت کوین/دلار آمریکا همچنان به سود خود ادامه می‌دهد، استدلال کرد که بیت کوین هنوز بهترین تخصیص سرمایه برای سرمایه است، نه پول نقد یا آلت کوین با قیمت‌های فعلی.

بخشی از تفسیر روز توییتر می‌گوید: «بیت‌کوین در حال رونق است، البته همه نمودارهای USD نسبتاً صعودی خواهند بود». اظهار داشت.

«به BTC در مقابل نمودارهای پایین نگاه کنید. من نمی بینم که از ATM خوشم می آید. بنابراین – اگرچه شما هنوز در دلار با برخی از موقعیت‌های پایین بالا هستید، سرمایه شما هنوز به بهترین وجه برای انباشت بیت کوین بیشتر تخصیص داده می‌شود.

موارد مرتبط: چک‌های رمزنگاری و پاداش‌های باگ شکسته شده‌اند: در اینجا نحوه رفع آنها آورده شده است

در همین حال، Daan Crypto Trades علاقه بیشتری به آلتکوین ها نشان داده است و این ایده را سرگرم می کند که BTC/USD اکنون می تواند یکپارچه شود.

او گفت: “این جالب خواهد بود که ببینیم در اینجا چه اتفاقی می‌افتد. من گمان می‌کنم ممکن است کمی خنک‌تر شود، که به این معنی است که جفت‌های ALT/BTC باید مقداری زمین را به دست آورند.” نوشت به عنوان بخشی از یک توییت واکنش

او اضافه کرد که اگر افزایش قیمت لحظه ای همچنان تند باقی بماند، تسلط بر بازار بیت کوین می تواند همچنان افزایش یابد.

نمودار مشروح تسلط ارزش بازار ارزهای دیجیتال BTC. منبع: Daan Crypto Trades/ توییتر

“واگرایی سقوط سه گانه”

اگرچه بیت کوین چیزی را که مدت ها منطقه مقاومت توده ای بوده است پس گرفته است، اما حمله آن همه را پر از الهام نکرده است.

مطالب مرتبط: CPI باعث “قتل عام” دلار می شود – 5 چیز که در این هفته در بیت کوین باید بدانید

با نزدیک به 100 میلیون دلار در موقعیت های فروش کوتاه از 10 آوریل تا 11 آوریل، منبع تحلیلی Skew خاطرنشان کرد که در زمان شکست، “هوا” در دفتر سفارش Binance کمتر از 30000 دلار بود.

در همین حال، Venturefounder، یکی از مشارکت کنندگان شرکت تحلیل زنجیره ای CryptoQuant، نسبت به “واگرایی زیر” بین قیمت لحظه ای و شاخص قدرت نسبی (RSI) در نمودار روزانه هشدار داد.

بخشی از یک پیش بینی “به دنبال یک راه حل کوتاه مدت، به زودی ممکن است به حداقل 25000 دلار کاهش یابد، احتمالا 22000 دلار” روشن شد.

نمودار توضیحی BTC/USD. منبع: Venturefounder/ توییتر

معامله گر چدز به طور مشابه آنچه را که “روند نزولی سه گانه” با حجم تعادلی (OBV) می نامد مشاهده کرده است. فكر كردن یک موقعیت کوتاه اما “در یک موقعیت قرار نگرفتن” یک شبه.

ایل کاپو از کریپتو، معامله گر توییتر که به دلیل پیش بینی کاهش قیمت بیت کوین خود معروف است، به گاوهایی که محترمانه عمل کردند و 30000 نفر را فراخواندند تبریک می گویم. اضافی در روز

سناریوی خرس من هنوز نادیده گرفته نشده است.

در همین حال، برخی از تز روند نزولی با معامله‌گر محبوب کریپتو اد انتقاد کردند. اخراج ایده تایم فریم های 3 روزه کمی طولانی تر.

نمودار توضیحی BTC/USD. منبع: Crypto Ed/ Twitter

دیدگاه‌ها، نظرات و دیدگاه‌های بیان‌شده در اینجا به تنهایی متعلق به نویسندگان است و نیازی به بازتاب یا ارائه دیدگاه‌ها و نظرات Cointelegraph نیست.
نویسنده: William Suberg

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید