تحلیلگر برتر انتظار 58000 دلار افزایش قیمت بیت کوین قبل از هالوینگ را دارد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

تحلیلگر مشهور Michaël van de Poppe اخیراً در توییتی توییت کرد که توجه جامعه رمزنگاری را به خود جلب کرد. به اشتراک گذاشته شده است نگاهی خوش بینانه به عملکرد قیمت بیت کوین. به گفته Van de Poppe، حرکت پشت بیت کوین “بسیار فوق العاده” است و نشانه روند صعودی در بازار است. او انتظار دارد قبل از برداشتن گام نهایی به سمت محدوده 54000 تا 58000 دلاری و تکمیل دوره قبل از هاوینگ فعلی، یک اصلاح کوتاه مدت انجام شود.

این حدس زدن این در زمانی اتفاق می افتد که بازار بیت کوین رفتار صعودی قابل توجهی از خود نشان می دهد. قیمت بیت کوین به میزان قابل توجهی افزایش یافته و در حال حاضر 52267 دلار است. این نشان دهنده افزایش 0.70 درصدی در 24 ساعت گذشته و افزایش چشمگیر 25.83 درصدی در 30 روز گذشته است. این حرکت نه تنها در قیمت بلکه در شاخص های بازار گسترده تر نیز منعکس می شود.

پشتیبان این روند صعودی داده های CoinGlass است. آشکار می کند پوزیشن باز بیت کوین در 24 ساعت گذشته 1.21 درصد افزایش یافت و به 24.13 میلیارد دلار رسید. بهره باز معیاری از تعداد کل قراردادهای مشتقه معوق، مانند قراردادهای آتی و اختیار معامله است که هنوز تسویه نشده اند. افزایش بهره باز نشان می دهد که سرمایه گذاران بیشتری وارد بازار می شوند و انتظار دارند قیمت بیت کوین افزایش یابد.

وزوز به نصف رسیده است

یکی از عوامل مهمی که فضای خوش بینانه را تقویت می کند، تحولات پیش رو است. نصف شدن بیت کوین حادثه در آوریل نصف شدن بیت کوین یک رویداد بزرگ است که تقریبا هر چهار سال یکبار اتفاق می افتد و پاداش استخراج بلاک های جدید را به نصف کاهش می دهد. همانطور که رویدادهای نصف شدن گذشته نشان داده است، این کاهش در نرخ تولید سکه های جدید به عنوان یک مکانیسم کاهش تورم عمل می کند، عرضه را محدود می کند و اغلب منجر به افزایش قیمت می شود.

در حالی که جامعه کریپتو به دقت زیر نظر دارد، پیش بینی رویداد نصف شدن و حرکت فعلی در بازار راه را برای وضعیتی که می تواند مهم باشد هموار می کند. حرکت قیمت به زودی. در حالی که بازار کریپتو به خاطر نوساناتش شناخته شده است، تحلیل میشائل ون دی پوپ چشم انداز صعودی را ارائه می دهد که بسیاری از سرمایه گذاران امیدوارند اتفاق بیفتد و منجر به نقطه عطف جدیدی در مسیر قیمت بیت کوین شود.
نویسنده: Mushumir Butt

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید