قیمت بیت کوین با توجه به داده های اشتغال در ایالات متحده، با گرم شدن شرط بندی های افزایش نرخ بهره فدرال رزرو، 2 درصد سقوط کرد


به لطف اعداد غیرمنتظره اشتغال غیر کشاورزی، بیت کوین برای مدت کوتاهی به 27000 دلار کاهش یافت قبل از اینکه قیمت بیت کوین بهبودی قوی پیدا کند.

بیت کوین (BTC) در روز 6 اکتبر در حالی که داده های شغلی وحشی در بازارهای ایالات متحده را تکان داد، در اطراف وال استریت بازآزمایی سریع 27000 دلاری را تجربه کرد.

نمودار 1 ساعته بیت کوین/دلار آمریکا. منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل: داده های شغل “آن چیزی نیست که فدرال رزرو می خواهد ببیند”

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView عملکرد قیمت بیت‌کوین را ردیابی کردند و بزرگترین ارز دیجیتال در یک شمع ساعتی ۲.۱ درصد از دست داد.

پس از بازگشت مجدد، گاوها این ضررها را جبران کردند و 27700 دلار که قبل از انتشار داده ها منطقه مورد علاقه بود، اکنون در کانون توجه قرار گرفته است.

این افزایش ناشی از حقوق و دستمزدهای غیرکشاورزی ایالات متحده (NFP) بود که رقم مورد انتظار در ماه سپتامبر را تقریباً دو برابر کرد (به ترتیب 336,000 در مقابل 170,000).

پیامدهای نتیجه ماه سپتامبر، که نشان‌دهنده مقاومت مداوم بازار کار در برابر اقدامات فدرال رزرو برای مبارزه با تورم در قالب افزایش نرخ بهره بود، با این وجود برای دارایی‌های پرخطر، از جمله کریپتو، بد تلقی می‌شد.

تاجر معروف CrypNuevo گفت: «خبر خوب خبر بدی است زیرا فدرال رزرو می خواهد بازار کار قدرت خود را از دست بدهد. نوشت بخشی از پاسخ X.

با توجه به این افزایش، از اینکه نرخ بیکاری ثابت باقی ماند (3.8 درصد) شگفت زده شدم. بنابراین، من فکر می‌کنم که داده‌ها به سمت پایین بازبینی می‌شوند و بسیار پایین‌تر خواهند بود.»

مانند سایرین، CrypNuevo در نشست کمیته بازار آزاد فدرال (FOMC) در ماه نوامبر، احتمال افزایش دیگری فدرال رزرو را دید.

وی با استناد به داده‌های FedWatch Tool گروه CME، ادامه داد: بازار این داده‌ها را به عنوان تهدید جدیدی از افزایش احتمالی ۲۵ واحد پایه جدید در اول نوامبر (۳۱.۳ درصد احتمالات امروز در مقابل ۲۵ درصد احتمالات دیروز) درک می‌کند. ادامه داد.

ما در روز پنجشنبه هفته آینده شاخص قیمت مصرف کننده را داریم و امیدواریم که دید واضح تری به ما بدهد.

نمودار احتمالات نرخ هدف فدرال رزرو منبع: CME Group

CPI یا شاخص قیمت مصرف کننده یکی از شاخص های اصلی تورم سیاست فدرال رزرو را تشکیل می دهد.

در ادامه، منبع تفسیری مالی The Kobeissi Letter پیشنهاد کرد که اکنون فشار بر بازارها و خود فدرال رزرو است.

همچنین، پیش از این، توقف فدرال رزرو تا ژوئن 2024 پیش بینی می شد، اکنون انتظار می رود تا ژوئیه 2024 متوقف شود. گزارش شده است درباره پیش بینی های بازار برای تعدیل نرخ.

پس از این گزارش، معاملات آتی بازار بیش از 400 واحد کاهش یافت. این چیزی نیست که فدرال رزرو می خواهد ببیند.»

بهره باز بیت کوین تخلیه می شود

با نگاهی به واکنش خاص بیت کوین، معامله گر محبوب Skew، معامله گران نقطه ای و مشتقات را نشان داد که در فشار NFP خارج می شوند.

مطالب مرتبط: بیت کوین همچنان در برابر “تورم تخم مرغ” از دلار آمریکا بهتر است – داده های فدرال رزرو

پیش‌بینی دیگر برای اقدام فدرال‌رزرو: «تغییر احتمالی جزئی به سمت افزایش نرخ بهره در 1 نوامبر، اما هنوز بعید است». خواندن.

“ابتدا لازم است لحن و موضع FED را ببینیم تا احتمال را سنجید.”

در همین حال، معامله گر همکار Daan Crypto Trades که تحلیل را از اوایل روز به روز کرد، تأکید کرد که موقعیت های باز بیت کوین (OI) کاهش یافته است.

پیش از این، این به سطوحی رسیده بود که حرکت های صعودی و به دنبال آن نوسانات نزولی را آغاز کرد.

«این 600 میلیون دلار دیگر از دست رفته در بهره باز از زمان بالاترین قیمت دیروز است. او خلاصه کرد: «برای اینکه دوباره به سطوح متوسط ​​و «سالم» برسیم.

نمودار BTC/USD با OI انبوه. منبع: Daan Crypto Trades/X

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.
نویسنده: William Suberg

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید