کاهش قیمت بیت کوین: 314 میلیون دلار بیت کوین از کوین بیس به کیف پول ناشناس منتقل شد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در یک چرخش شگفت انگیز، آرامش بعد از ظهر یکشنبه با برداشت سریع مقدار قابل توجهی بیت کوین از کوین بیس، یکی از بزرگترین صرافی های ارزهای دیجیتال در ایالات متحده، به هم ریخت.

طبق گزارش Whale Alert، یک بیت کوین عظیم 4799 به ارزش تقریبی 314.13 میلیون دلار از کوین بیس به یک کیف پول نامشخص منتقل شد که باعث کنجکاوی و حدس و گمان در جامعه کریپتو شد.

بررسی داده‌های زنجیره‌ای نشان داد که این مبلغ هنگفت قبلاً بخشی از یک تراکنش بزرگ‌تر بود که از یکی از کیف پول‌های صرافی سرچشمه می‌گرفت. با این حال، طبق داده های Arkham، این ردپاها منجر به انتقال این توکن ها به کیف پول داغ Coinbase شد. می توان ادعا کرد که این انتقال به احتمال زیاد به دلیل جابجایی داخلی بیت کوین بین کیف پول های داغ که توسط خود صرافی نگهداری می شود، بوده است.

قابل توجه است که این حرکت عظیم صندوق در محیطی اتفاق افتاد که بیت کوین در حال کاهش قیمت خود بود. این ارز دیجیتال که در حال حاضر با قیمت 66800 دلار معامله می شود، شاهد کاهش 10 درصدی نسبت به بالاترین رکورد خود در سه روز گذشته بوده است.

""
بیت کوین به دلار تا زمانی که: CoinMarketCap

زمان این انتقال مهم، گمانه‌زنی‌هایی را در میان سرمایه‌گذاران برانگیخت و بسیاری تأثیر بالقوه آن را بر احساسات بازار و جهت‌گیری قیمت بیت‌کوین در آینده نزدیک در نظر گرفتند.

همانطور که چشم انداز ارزهای دیجیتال به تکامل و شگفتی خود ادامه می دهد، انتقال چنین مقدار قابل توجهی از بیت کوین از کوین بیس به مقصدی ناشناخته لایه دیگری از فتنه را به آخرین وضعیت اضافه می کند. سرمایه گذاران و علاقه مندان همچنان هوشیار هستند و مشتاقانه منتظر پیشرفت ها و بینش های بیشتر در مورد این مانور جذاب در فضای رمزنگاری هستند.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید