“این فقط قیمت بیت کوین نیست” – دن تاپیرو نکاتی را برای پیمایش در بازار نزولی به اشتراک می گذارد


معامله گر ارشد دن تاپیرو گفت که مهمترین چیز برای معامله گران این است که بتوانند تصمیمات منطقی بگیرند بدون اینکه ترس مردم تاثیری نداشته باشد.

در حالی که بسیاری از مبتدیان معاملات خود را بر اساس منفی بودن رویدادهای ویرانگر در فضای کریپتو قرار می دهند، معامله گران باتجربه تصمیمات خود را بر اساس عوامل مختلفی قرار می دهند و حتی در بازار نزولی می توانند بالاتر از بقیه باشند.

دن تاپیرو، بنیانگذار صندوق رشد 10T Holdings و 1Round Table Partners، در صحبت با کوین تلگراف، برخی از مهم ترین چیزهایی را که در هنگام گشت و گذار در بازار استفاده می کند، به اشتراک گذاشت. این شامل داشتن دید وسیع تری نسبت به فضا و تحت تأثیر قرار نگرفتن احساسات و ترس های افراد است. تاپیرو توضیح داد:

درک این موضوع مهم است که این حوزه واقعاً در حال رشد است. این فقط به قیمت بیت کوین یا اتریوم مربوط نمی شود. ما پنج یا شش شرکت داریم که سال گذشته درآمد بیشتری نسبت به سال قبل داشته اند. بنابراین، حتی زمانی که افت زیادی در آن وجود دارد. قیمت بیت کوین و اتریوم. شرکت ها بهتر عمل می کنند. ما دیدیم که شما چه کردید.”

به گفته تاپیرو، مدیر همچنین نمونه‌هایی از بخش‌هایی در اکوسیستم دارایی‌های دیجیتال گسترده ارائه کرد که به یکدیگر مرتبط نیستند. او اعلام کرد که سال گذشته 8 تریلیون دلار استیبل کوین پرداخت شد، یک تریلیون برابر توکن (NFT) ضرب شد و بازی های بلاک چین در حال رشد بودند. تاپیرو اشاره کرد که سه سال پیش اینها همه صفر بودند.

دن تاپیرو، بنیانگذار 10T Holdings، همراه با خبرنگار Cointelegraph ازرا Reguerra در دبی، امارات متحده عربی است. منبع: کوین تلگراف

این معامله گر باتجربه همچنین به تحولات مالی غیرمتمرکز (DeFi) اشاره کرد و تاکید کرد که در حالی که ارزش قفل شده این فضا از 200 میلیارد دلار به 50 میلیارد دلار افزایش یافته است، از چند سال پیش از صفر شروع شده است.

می دانید، من متوجه شدم که مردان جوان در فضا چشم انداز ندارند. پنج، شش سال پیش، که زمان زیادی نیست، هیچ چیز. شما حتی به سختی اتریوم داشتید. فقط بیت کوین (BTC) بود. به عبارت دیگر، با گسترش فضا، ارزش آن افزایش می یابد.»

مرتبط با: مدیر عامل بلک راک به شدت در مورد “درام سقف بدهی” هشدار می دهد – گاو برای بیت کوین؟

وقتی از تاپیرو پرسیده شد که در مورد احساسات جامعه و تأثیر آنها بر استراتژی های آنها چه فکر می کند، گفت که آنها می توانند “آن را ببینند و احساس کنند”، اما او نگران این احساسات نیست. او معتقد است که کریپتو، مانند هر ارز دیگر، اوراق قرضه یا سهام، یک بازار است. او توضیح داد:

«بازارها رفتارهای خاصی از خود نشان می دهند. من تمام عمرم را صرف مدیریت یک سبد دارایی های مالی در گردش کرده ام و صادقانه بگویم، مهمترین چیز این است که بتوانم احساسات خود را کنار بگذارم و بدون اینکه تحت تاثیر اخبار یا ترس های مردم قرار بگیری، تصمیمات معقولی بگیرم. ”

علاوه بر این بینش، مدیر همچنین افکار خود را در مورد مرحله بعدی گاو نر به اشتراک گذاشت. او گفت: «مرحله خرس تمام شده است. در حالی که بیت کوین و اتر (ETH) در سال گذشته سقوط کردند، تاپیرو گفت که بازار “به خوبی بهبود یافته” و بازار “انفجاری” و گاوداری گسترده ای خواهد داشت.

او افزود: “من فکر می کنم ما احتمالاً در نیمه دوم سال های 2024 و 2025 شاهد بالاترین سطح جدید خواهیم بود. و فکر می کنم در این مرحله صعودی احتمالاً به 6 تا 8 تریلیون خواهیم رسید.”

مجله: “مسئولیت اخلاقی” – آیا بلاک چین واقعاً می تواند اعتماد به هوش مصنوعی را افزایش دهد؟


نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید