قیمت بیت کوین 2.5 درصد از پایین ترین سطح خود صعود کرد زیرا نمودار هفتگی با خطر “روند نزولی” روبرو شد.


تحلیلگران قیمت بیت کوین اصرار دارند که خطر یک “روند نزولی وحشتناک” که بسته شدن هفتگی را تعریف می کند وجود دارد، اما ممکن است همه چیز از بین نرود.

بیت کوین (BTC) تلاش کرد تا زمینی را که در 23 آوریل از دست داده بود پس بگیرد، در حالی که پایین ترین سطح ده روزه باقی مانده بود.

نمودار کندل استیک ۱ ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (Bitstamp). منبع: TradingView

26600 دلار به هدف قیمت BTC محبوب تبدیل می شود

داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView به دنبال BTC/USD بودند که در زمان نگارش این مقاله به 27700 دلار افزایش یافت.

این جفت ارز به عنوان یک فرصت کوتاه بالقوه در آستانه بسته شدن هفتگی در رادار سرمایه گذاران باقی مانده است، که نزدیک به 2.5 درصد نسبت به پایین ترین سطح خود در روز گذشته افزایش یافته است.

کریپتو تونی گفت: “هدف من در حال حاضر 26600 دلار در موقعیت باز من است و ممکن است کمی بیشتر طول بکشد تا به آنجا برسم زیرا آخر هفته است.” تایید شده به دنبال کنندگان توییتر در روز.

این منطقی ترین هدف است و ما در حال حاضر پیشنهاداتی داریم، بنابراین من منتظر واکنش بعد از آزمایش هستم.

نمودار توضیحی BTC/USD. منبع: Crypto T/Twitter

این هدف برای بیت کوین که 10 درصد در طول هفته از دست داده تا عملکرد ماه آوریل خود را به منفی کلی تبدیل کند، پایین ترین سطح جدیدی خواهد بود.

مارک کالن، تحلیلگر، احتمال نزدیک شدن جفت BTC/USD به بسته شدن قیمت آتی CME 27,310 دلاری 21 آوریل را قبل از بسته شدن هفتگی، یادآور شد.

پیشنهادات زیادی در حد 26.5 هزار نفر وجود دارد، اما مطمئن نیستم که هنوز شنیده شده باشد. اضافی در تفسیر همراه، Crypto هدف منطقی مشابهی را برای تونی ارائه می‌کند.

نمودار توضیحی BTC/USD. منبع: مارک کالن / توییتر

یکی دیگر از پست‌های توییتر بر افزایش فروش در بازار نقدی در بزرگترین صرافی بایننس تاکید کرد، که به طور بالقوه بر فشار نزولی در یک محیط معاملاتی آخر هفته کم‌تر می‌افزاید.

“روند نزولی وحشتناک” در درب

به نظر می‌رسد که فعالان بازار اجماع گسترده‌تری در مورد اقدام قیمت بیت کوین دارند و نشان می‌دهد که حرکت‌های نزولی کوتاه‌مدت هنوز برای تغییر روند صعودی کلی برای سال 2023 قابل قبول نیستند.

مطالب مرتبط: قیمت بیت کوین را فراموش کنید: رونق استخراج بیت کوین بی سر و صدا سهموی می شود

در میان آنها میشائل ون د پوپ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت بازرگانی Eight بود که به همین ترتیب اهداف نزولی محبوب را به اشتراک گذاشت.

وی افزود که نمودار هفتگی همچنان در مسیر پایین ترین سطح (HL) قرار دارد و بنابراین روند صعودی خود را حفظ می کند.

“من چشم انداز کامل پاییز را نمی بینم” استدلال کرد.

“ما به دنبال یک بازه زمانی هفتگی برای یک HL هستیم که به نظر می رسد یک مورد احتمالی در حدود 26500-27000 دلار باشد (شاید 25000 دلار). شکستن بیش از 27800 دلار احتمالا یک واکنش صعودی قوی به 29000 دلار برای بیت کوین و ادامه روند صعودی است.

نمودار کندل استیک ۱ ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (Bitstamp). منبع: TradingView

معامله گر محبوب CryptoBullet حتی زمانی که اعتراف کرد که یک شمع هفتگی که پیشرفت یک ماه کامل را تحت الشعاع قرار می دهد، عصبی تر به نظر می رسید.

مجله: مقررات رمزنگاری: آیا رئیس SEC گری جنسلر حرف آخر را می‌زند؟

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.
نویسنده: William Suberg

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *