تسلیم قیمت بیت کوین به زیر 26000 دلار در حال افزایش است زیرا گزینه های BTC روز جمعه منقضی می شود


انقضای گزینه های بیت کوین این هفته می تواند نقش تعیین کننده ای در قیمت معاملات بیت کوین زیر سطح 26000 دلار داشته باشد.

قیمت بیت کوین (BTC) پس از شکست ناموفق مقاومت 27500 دلاری در 15 می شتاب خود را از دست داد و خرس ها را در موقعیت بهتری برای پایان 19 می قرار داد. فید اخبار نظارتی احتمالاً نقش کلیدی در کاهش ریسک پذیری سرمایه گذاران داشته است زیرا دولت ها به دنبال کنترل بیشتر بر صنعت هستند.

در یادداشتی که در میان اعضای کمیته منتشر شد، دموکرات‌ها در مجلس قانونگذاری ایالات متحده به دنبال تحکیم اختیارات SEC در مورد ارزهای دیجیتال بودند. این سند در 10 مه منتشر شد، که شامل این ادعا است که تقریباً تمام دارایی های دیجیتال اوراق بهادار هستند. همچنین، از نظر جنسلر، حتی گره های شبکه نیز قوانین اوراق بهادار را نقض می کنند.

در 17 می، کمیته خزانه داری بریتانیا “اکیدا” توصیه کرد که تجارت خرده فروشی و فعالیت سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال به عنوان قمار، مطابق با اصل “ریسک یکسان، نتیجه نظارتی یکسان” تنظیم شود. رئیس کمیته خزانه داری هریت بالدوین ادعا کرد که بیت کوین و اتر دو سوم کل سرمایه بازار دارایی های کریپتو را تشکیل می دهند و هر دو “بدون پشتیبانی” هستند.

گزینه‌های هفتگی ۷۳۵ میلیون دلاری بیت‌کوین که در ۱۹ می منقضی می‌شوند، می‌توانند نقش تعیین‌کننده‌ای در تعیین اینکه آیا قیمت به زیر ۲۶۰۰۰ دلار تسلیم می‌شود یا خیر، داشته باشد.

بیت کوین ممکن است در کوتاه مدت به کف خود برسد

خرس‌های بیت‌کوین به دنبال سرمایه‌گذاری بر محیط نظارتی منفی و عدم اطمینان ناشی از خطر «تمام بودجه» برای خزانه‌داری ایالات متحده با نزدیک شدن به سقف بدهی خواهند بود. چنین سناریوی بدبینانه ای تا حدی توضیح می دهد که چرا برخی از معامله گران بیت کوین تصمیم به کاهش قرار گرفتن در معرض در چند هفته گذشته گرفته اند.

حرکات چهار ساعته قیمت بیت کوین در حین انقضای اختیار. منبع: TradingView

قیمت بیت کوین در 36 ساعت قبل از انقضای آخرین گزینه های بیت کوین در 12 می، 6.6 درصد کاهش یافت و در کوتاه مدت در نمودار 4 ساعته به پایین ترین سطح خود رسید. مهمتر از آن، صعود 3 روزه به 27500 دلار کوتاه مدت بود و از تز حرکت نزولی حمایت کرد.

داده های گزینه های بیت کوین گاوها را بیش از حد خوشبین نشان می دهد

سود باز برای انقضای گزینه 19 می 735 میلیون دلار است، اما رقم واقعی کمتر خواهد بود زیرا گاوها روی شرط بندی های خود روی 28000 دلار تمرکز می کنند. این معامله گران پس از اینکه قیمت بیت کوین بین 12 تا 15 می 7 درصد افزایش یافت و مقاومت 27500 دلاری را آزمایش کردند، بیش از حد خوشبین بودند.

گزینه های بیت کوین، کل سود باز برای 19 می. منبع: CoinGlass

نسبت تماس به فروش 0.42 منعکس کننده عدم تعادل بین 424 میلیون دلار سود باز تماس (تماس) و 312 میلیون دلار گزینه فروش (فروش) است. با این حال، اگر قیمت بیت کوین در 19 می در ساعت 08:00 UTC نزدیک به 26500 دلار باقی بماند، ارزش آن تنها 30 میلیون دلار از گزینه های تماس (خرید) خواهد بود. این تفاوت به این دلیل است که اگر بیت کوین در زمان انقضا زیر آن سطح معامله شود، حق خرید بیت کوین با قیمت 27000 یا 28000 دلار بی فایده است.

مرتبط با: تتر بیت کوین را بر اساس سود خالص ماهانه خریداری خواهد کرد

گاوهای بیت کوین 27000 دلار را هدف قرار می دهند تا ترازو را متعادل کنند

در زیر چهار سناریوی محتمل بر اساس عملکرد قیمت فعلی آورده شده است. تعداد قراردادهای اختیار معامله معتبر برای ابزارهای خرید (خرسی) و فروش (خرس) در 19 می بسته به قیمت انقضا متفاوت است.

عدم تعادل به نفع هر دو طرف باعث ایجاد سود نظری می شود:

  • بین 25000 تا 26000 دلار: 100 تماس و 7800 تماس. خرس ها با سود 190 میلیون دلاری کنترل کامل دارند.
  • بین 26000 تا 27000 دلار: 1100 تماس و 4300 تماس. نتیجه خالص 80 میلیون دلار به نفع ابزارهای فروش (فروش) است.
  • بین 27000 تا 28000 دلار: 2000 فروش در مقابل 2300 تماس. نتیجه بین گزینه های خرید و فروش متعادل است.
  • بین 28000 تا 29000 دلار: 5700 تماس و 700 قرار. نتیجه خالص 140 میلیون دلار از ابزارهای خرید (گاو) پشتیبانی می کند.

این تخمین تقریبی، گزینه‌های فروش مورد استفاده در شرط‌بندی‌های نزولی و گزینه‌های خرید را به‌طور خاص در معاملات خنثی صعودی در نظر می‌گیرد. با این حال، این ساده سازی بیش از حد، استراتژی های سرمایه گذاری پیچیده تر را نادیده می گیرد.

به عنوان مثال، یک معامله گر می تواند به طور موثری با فروش یک گزینه تماس، در معرض دید منفی بیت کوین بالاتر از یک قیمت مشخص قرار بگیرد. متأسفانه، هیچ راه آسانی برای پیش بینی این اثر وجود ندارد.

با این حال، معامله گران باید محتاط باشند، زیرا خرس ها در موقعیت بهتری برای انقضای آپشن های هفتگی روز جمعه قرار دارند و از اقدامات منفی قیمت حمایت می کنند. بنابراین، کاپیتولاسیون احتمالی زیر 26000 دلار را نباید منتفی دانست.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی عمومی است و در نظر گرفته نشده است و نباید به عنوان مشاوره حقوقی یا سرمایه گذاری تلقی شود. دیدگاه‌ها، نظرات و دیدگاه‌های بیان‌شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و نیازی به بازتاب یا ارائه دیدگاه‌ها و نظرات Cointelegraph نیست.


نویسنده: Marcel Pechman

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید