قیمت بیت کوین پس از شایعات دستگیری CZ افزایش یافت زیرا معامله گران قیمت 30000 دلار را در صف مشاهده کردند


اکشن قیمت بیت کوین در حال انجام یک “جاروی کلاسیک” به سمت پایین است و بیت کوین در راه است تا یک بار دیگر مرز 30000 دلار را بشکند.

بیت کوین (BTC) یک شبه، تا 4 آوریل، به پایین ترین سطح ماه اخیر رسید، زیرا شایعات جدید در مورد بزرگترین صرافی بایننس بازارهای شکننده را ترسانده بود.

نمودار کندل استیک ۱ ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (Bitstamp). منبع: TradingView

قیمت بیت کوین پس از افت هفتگی به 28000 دلار باز می گردد

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان داد که جفت BTC/USD در Bitstamp به 27240 دلار کاهش یافته است.

کمترین عملکرد از 28 مارس به دنبال شیوع این ادعاها مبنی بر اینکه Changpeng Zhao (معروف به CZ) مدیر عامل بایننس، که در حال حاضر توسط رگولاتورهای ایالات متحده تحت تحقیق است، اکنون توسط اینترپل جستجو شده است.

منبع آنها نشت یک توییت رمزگذاری شده تصادفی توسط حساب خصوصی توییتر @Cobie بود. فقدان شواهدو بازارها بهبود یافتند.

به گفته میشائل ون دی پوپ، ستون نویس کوین تلگراف، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت تجاری Eight، در حال حاضر بیت کوین با بیش از 28000 دلار معامله می شود، بیت کوین رفتار “کلاسیک” از خود نشان می دهد.

او گفت: «اسکن کلاسیک بیت کوین». خلاصه شده است.

ون دی پوپ همچنین به محیط اقتصاد کلان، به ویژه پایان بالقوه افزایش نرخ بهره توسط فدرال رزرو ایالات متحده اشاره کرد.

او ادامه داد: «این روند همچنان رو به افزایش است زیرا ما در شکاف «آرامش» هستیم زیرا روند راهپیمایی در حال پایان است.

“به احتمال زیاد شاهد ادامه قیمت بیت کوین تا 40000 دلار خواهیم بود، اما اگر قرار باشد ابتدا 25000 دلار را آزمایش کنیم، من خریدار خواهم بود.”

توییت بعدی اعلام کرد که پایین‌ترین قیمت‌های محلی با 30000 دلار به عنوان هدف، توسط BTC/USD “حذف” شده است.

این نوع خوش بینی در جاهای دیگر نیز به اشتراک گذاشته شد، از جمله با منبع معاملاتی Stockmoney Lizards، که پس از یک “اصلاح کوتاه” در تماس های 30000 دلاری شرکت کرد.

مرتبط: سازمان‌های مجری ایالات متحده جرایم مربوط به رمزنگاری را تشدید می‌کنند

معامله گر کریپتو تونی نیز خوش بین بود و سطح تعادل (EQ) محدوده فعلی را در 27700 دلار مشاهده کرد.

حفظ EQ مانند یک قهرمان. هیچ محافظت کوتاهی وجود ندارد مگر اینکه یک بسته محکم زیر این سطح داشته باشیم، اما در حال حاضر در نیمه بالایی محدوده باقی می‌مانیم.» گفت دنبال کنندگان روز

نمودار توضیحی BTC/USD. منبع: کریپتو / توییتر

آیا رکود اقتصادی در آمریکا قریب الوقوع است؟

تغییرات در کلان نیز قریب الوقوع بود، زیرا تولید نفت اوپک پلاس در آخر هفته کاهش یافت و داده های ضعیف اقتصادی ایالات متحده دلار را تحت فشار قرار داد.

مطالب مرتبط: رونق بیت کوین “فقط یک موضوع زمان” است، تحلیل می گوید قیمت بیت کوین 28000 دلار است

شاخص دلار آمریکا (DXY) در زمان نگارش این مقاله زیر 102 بود.

نمودار شمعی 1 روزه شاخص دلار آمریکا (DXY). منبع: TradingView

برای شرکت تجاری QCP Capital، وقتی نوبت به یک رکود قریب الوقوع می رسید، این نوشته روی دیوار بود.

او در آخرین به‌روزرسانی بازار نوشت: «هدف محرک‌های BTC، دلار و بازده اوراق قرضه دیشب به‌دنبال اعلام ISM Manufacturing، که شدیدترین انقباض را از آوریل 2020 (اواسط همه‌گیری) نشان داد، به شدت کاهش یافت. در 4 آوریل

ما انتظار داریم که داده‌های ضعیف‌تر ایالات متحده در این هفته ظاهر شود و روایت رکود را بیشتر تقویت کند. پس از این همه طلوع کاذب، ما واقعاً معتقدیم که آن دوام خواهد داشت.»

وی خاطرنشان کرد که علیرغم پتانسیل بیت کوین برای سرمایه گذاری از آشفتگی، درست مانند بحران بانکی ماه گذشته، این بیت کوین به عنوان یک پناهگاه امن در طول رکود “تثبیت نشده” باقی مانده است.

او ادامه داد: «اگر فدرال رزرو به سرعت در رکود حرکت کند، همانطور که با بحران بانکی در ماه گذشته انجام داد، ما انتظار داریم که بیت کوین بازگردد.

با این حال، در یک محیط رکود تورمی، اگر فدرال رزرو فکر کند تا زمانی که تورم دوباره به هدف خود نرسد، نمی تواند نرخ بهره را کاهش دهد، آیا بیت کوین از دارایی های پرریسک پایین تر تبعیت می کند؟ این دیده خواهد شد. در حالی که ثابت نشده است که بیت کوین یک محافظ تورمی است، اما مطمئناً بالاترین محافظت از بی مسئولیتی پولی در بازار است.

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، در ابتدا تصور می شد که افزایش قیمت نفت بازگشت نیروهای تورمی را به خطر می اندازد و به فدرال رزرو اجازه می دهد تا به افزایش نرخ بهره ادامه دهد.

دیدگاه‌ها، نظرات و دیدگاه‌های بیان‌شده در اینجا به تنهایی متعلق به نویسندگان است و نیازی به بازتاب یا ارائه دیدگاه‌ها و نظرات Cointelegraph نیست.
نویسنده: William Suberg

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید