هشدار قیمت بیت کوین: شاخص بنیادی هشدار می دهد، اما یک مشکل وجود دارد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بیت کوین، بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار، به نظر می رسد در نقطه تعیین کننده ای در قیمت خود قرار دارد و یک شاخص کلیدی هشداری را صادر می کند که می تواند نشانه کاهش بالقوه ارزش آن باشد. اما یک مشکل وجود دارد که شاید شایان ذکر باشد.

علیاین تحلیلگر کریپتو در توییت اخیر خود خاطرنشان کرد که اندیکاتور محبوب TD Sequential سیگنال فروش را در نمودار قیمت 12 ساعته بیت کوین منتشر کرده است.

حمایت از این دیدگاه این است که بیت کوین در حال حاضر با مقاومت در سطح متوسط ​​یک کانال موازی مواجه است. اگر بیت کوین در این سطح قیمت کلیدی رد شود، این می تواند باعث کاهش قیمت کوتاه مدت شود.

علی هشدار داد که خریداران بیت کوین با توجه به عملکرد گذشته این اندیکاتور مراقب باشند. مهمترین چیزی که باید تماشا کنید این است که آیا بیت کوین به زیر سطح پشتیبانی 65500 دلار می رسد یا خیر.

بیت کوین در زمان نگارش این مقاله به زیر سطح مشخص شده سقوط کرد و در 24 ساعت گذشته با 2.67 درصد کاهش به 65168 دلار رسید. اواسط آوریل از لحاظ تاریخی دوره تضعیف قیمت بیت کوین بوده است.

طبق آخرین تحلیل ها یونانی ها زندگی می کننداو اشاره کرد که نوسانات بیت کوین پس از نصف شدن بیت کوین به سرعت کاهش یافت و از 75 درصد به 65 درصد رسید که پایین ترین سطح خود را از مارس نشان می دهد.

جامعه کریپتو با توجه زیادی به دنبال درک حرکت بعدی قیمت بیت کوین در حین حرکت در مدار پس از نصف شدن است.

این شکار است

علیرغم هشدارهایی که در رابطه با قیمت کوتاه مدت بیت کوین داده شده است، یک حس خوش بینی اساسی از سوی سرمایه گذاران وجود دارد.

به گفته شرکت تحلیل زنجیره ای سمنتلایه نهنگ کلیدی بیت کوین که 1000 تا 10000 بیت کوین را در خود جای داده است، از ابتدای سال 2024 تاکنون 266000 بیت کوین دیگر جمع آوری کرده است. این نشان دهنده انباشت 1.24٪ از کل عرضه است. همچنین درجه بالایی از FOMO وجود دارد.

به طور مشابه، سایر معیارهای BTC نیز صعودی هستند. ویلی وو تحلیلگر بیت کوین اظهار داشت که درآمد ماینرهای بیت کوین پس از نصف شدن بسیار افزایش یافت و به سطوح رکوردی رسید. به طور مشابه، توزیع عرضه بیت کوین در طول زمان به بهبود خود ادامه می دهد و در دو ماه گذشته شاهد افزایش شدید تعداد “نهنگ ها” در زنجیره بوده ایم.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید