هشدار قیمت بیت کوین: 273000 بیت کوین در محدوده عرضه بیت کوین مرکزی نگهداری می شود


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

با نزدیک شدن بیت کوین به 70000 دلار، تحلیلگران از نزدیک منطقه عرضه بحرانی بزرگترین ارز دیجیتال را زیر نظر دارند. این محدوده بسیار مهم است زیرا منطقه مهمی را نشان می دهد که در آن مقادیر قابل توجهی بیت کوین به دست می آید.

علی، تحلیلگر کریپتو، یک منطقه عرضه کلیدی برای بیت کوین را در بین 70180 تا 70600 دلار شناسایی کرد که در آن بیش از 450000 آدرس در مجموع تقریباً 273000 BTC خریداری کردند.

منطقه عرضه یک منطقه مهم در نمودار قیمت است که اغلب به عنوان مانعی در برابر حرکت صعودی قیمت عمل می کند. اینجاست که قبلاً مقدار زیادی بیت کوین خریداری شده است و مالکان ممکن است به دنبال شکستن یا کسب سود باشند که به طور بالقوه منجر به افزایش فشار فروش می شود.

مرتبط با

بیت کوین پس از بهبودی پایدار از پایین ترین سطح 56500 دلار در 1 می، در 21 می قبل از مواجهه با مقاومت به 71980 دلار افزایش یافت. در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین به کاهش خود نسبت به روز گذشته ادامه داد و در 24 ساعت گذشته با 1.91 درصد کاهش به 69998 دلار رسید.

سناریوهای بالقوه

با نزدیک‌تر شدن بیت‌کوین به منطقه عرضه بحرانی، سناریوهای مختلفی ممکن است پیش بیاید:

اگر بیت کوین بتواند با حجم قوی به بالای سطح 70600 دلار صعود کند، می تواند نشان دهنده ادامه روند صعودی باشد. این احتمالاً خریداران بیشتری را جذب می‌کند و باعث افزایش قیمت و ایجاد سطح پشتیبانی جدید می‌شود.

از سوی دیگر، اگر بیت کوین در این محدوده با فشار فروش قابل توجهی مواجه شود، این می تواند باعث کاهش قیمت و سپس عقب نشینی شود. این سناریو نشان می دهد که بسیاری از سهامداران مایل به کسب سود هستند و در نتیجه مقاومت موقت ایجاد می شود.

مرتبط با

احتمال دیگر این است که بیت کوین برای مدتی زیر این محدوده ادغام شود. این به معنای تعادل بین خریداران و فروشندگان قبل از یک حرکت عمده قیمت است.

همانطور که بیت کوین حرکت بعدی خود را ارزیابی می کند، رفتار قیمت حدود 70000 دلار با توجه به حجم بیت کوین انباشته شده در این منطقه به دقت رصد خواهد شد.

بر اساس باندهای قیمت گذاری MVRV، علی معتقد است که اگر بیت کوین به معاملات بالای 65125 دلار ادامه دهد، قبل از افت موقت در حدود 77593 دلار، بالاترین سطح بعدی BTC محلی رخ خواهد داد.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید