مدیر پرداخت بیت کوین چالش های پذیرش در فیلیپین را به اشتراک می گذارد


اتان رز، بنیانگذار Pouch گفت که آنها توانسته اند 400 کسب و کار در فیلیپین را متقاعد کنند که بیت کوین را بپذیرند.

در حالی که بسیاری از پیشرفت‌ها در این فضا نشان داده‌اند که جامعه بیت‌کوین (BTC) تا چه حد پیشرفت کرده است، یک مدیر اجرایی از یک ارائه‌دهنده پرداخت BTC به اشتراک گذاشت که چگونه پذیرش در سایر نقاط جهان ممکن است هنوز در مراحل اولیه باشد.

در رویداد BTC پراگ، جوزف هال، خبرنگار کوین تلگراف، با ایتان رز، بنیانگذار Pouch، یک سرویس کیف پول در فیلیپین که از شبکه لایتنینگ بیت کوین پشتیبانی می کند، مصاحبه کرد. آن دو در مورد پذیرش آن در کشور و چگونگی تلاش تیم Pouch برای تبلیغ بیت کوین برای معامله گران جزیره Boracay، یک نقطه توریستی محبوب در کشور، صحبت کردند.

به گفته رز، تیم آنها در حال حاضر موفق به کسب حدود 250 کسب و کار در جزیره و 400 کسب و کار در کشور شده است. تیم آنها در تلاش است تا پذیرش بیت کوین را در کشور با ارائه راه دیگری برای جذب مشتری به بازرگانان ترویج دهد.

آنها واقعاً در بیت کوین به سختی فروخته نمی شوند. اینطور نیست که آنها تصمیم گرفته باشند بقیه عمر خود را صرف امتحانات SAT کنند. درست؟ بنابراین پیشنهاد ما بیشتر شبیه راهی برای جذب مشتریان جدید به کسب و کار شما در دراز مدت است.

جوزف هال، خبرنگار Cointelegraph در BTC پراگ به همراه ایتان رز، بنیانگذار Pouch است. منبع: کوین تلگراف

جدا از آن، مدیر همچنین به اشتراک گذاشت که هنوز مشکلاتی در تبلیغ بیت کوین به مردم وجود دارد. او توضیح داد:

«قرص نارنجی سخت است. اگر بتوانید به سراغ کسی بروید و او را متقاعد کنید که دوستش داشته باشد که بیت کوین بهترین پول است و او فورا تصمیم می گیرد مدل ذهنی خود را از چیستی پول تغییر دهد، درست مثل آنجا. می توانم بگویم که این فرد بسیار ساده لوح است.

مدیر به اشتراک گذاشت که علاوه بر دشواری معرفی بیت کوین به مردم، خطرات عدم فروش از آن وجود دارد زیرا کسب و کارهای بیشتری شروع به پذیرش بیت کوین می کنند.

رستوران محلی در فیلیپین که بیت کوین را می پذیرد. منبع: کیسه

او توضیح داد: «ما به خرج‌کنندگان بیشتری نیاز داریم. این مدیر گفت این خطر وجود دارد که کسب و کارها تجربه خوبی نداشته باشند زیرا اگر بسیاری از فروشگاه ها بیت کوین را در یک فضای واحد بپذیرند، ممکن است خرج کننده ها کاهش یابد.

مرتبط با: فیلیپین انتشار چارچوب کریپتو را به تاخیر انداخت

او همچنین تکرار کرد که برای کسب و کارها بسیار مهم است که در هنگام پذیرش بیت کوین تجربه خوبی داشته باشند. مدیر توضیح داد که معامله گران به طور بالقوه می توانند این تلاش را رها کنند اگر نتیجه ای نداشته باشد. وی افزود: “اگر بعد از چند ماه کسی نیاید، می خواهند کیف پول خود را بردارند.”

مجله: Tornado Cash 2.0: مسابقه ای برای ایجاد میکسرهای سکه ایمن و قانونی


نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید