بیت کوین در آخرین به روز رسانی به بازار NFT Binance رسید


بازار NFT بایننس اعلام کرده است که کاربران به زودی می توانند با استفاده از کیف پول های موجود بیت کوین NFT را در پلتفرم خود معامله کرده و خریداری کنند.

بیت کوین Ordinals، همچنین به عنوان بیت کوین NFTs شناخته می شود، در کانون توجه فضای Web3 قرار گرفته است، زیرا بازارهای بیشتری به پذیرش و ارائه دارایی های دیجیتال ادامه می دهند.

در 9 می، صرافی ارزهای دیجیتال بایننس اعلام کرد که از بیت کوین Ordinals در بازار NFT در پایان ماه می پشتیبانی خواهد کرد. این توسعه اکوسیستم NFT چند زنجیره ای بایننس را گسترش می دهد تا شبکه بیت کوین را نیز در بر گیرد.

پیش از این، بازار NFT بایننس با سایر شبکه های غیرمتمرکز از جمله BNB Chain، Ethereum و Polygon یکپارچه شده بود.

مایور کامات، رئیس محصول بایننس در مورد گسترش پیشنهادات بازار و میراث رمزنگاری بیت کوین (BTC) اظهار نظر کرد:

بیت کوین OG کریپتو است.

این به‌روزرسانی به کاربران بایننس اجازه می‌دهد تا از حساب‌های موجود بایننس بیت‌کوین را خریداری کرده و معامله کنند. بر اساس این اعلامیه، این به روز رسانی همچنین شامل پشتیبانی از کپی رایت و “فرصت های درآمدزایی اضافی” برای کسانی است که بیت کوین Ordinals ایجاد می کنند.

مرتبط با: معیارهای آیا بیت کوین: نرخ هش، تراکنش های روزانه و ATH برای Ordinals

قبل از اعلام بایننس، صرافی ارزهای دیجیتال OKX به طور مشابه اعلام کرده بود که در اواخر آوریل، بیت کوین را به اکوسیستم بازار و کیف پول خود خواهد آورد. به گفته حیدر رفیق، مدیر ارشد بازاریابی OKX، در ابتدا، کاربران OKX می‌توانستند موارد ترتیبی را با استفاده از حساب‌های خود مشاهده و ذخیره کنند، و گزینه چاپ ترتیبی در آینده نیز به صورت ضمنی وجود دارد.

NFT های بیت کوین همچنین در بازارهایی مانند Magic Eden که این ویژگی را در ماه مارس ادغام کرد، در دسترس هستند.

اعداد ترتیبی به 3 میلیون پست می رسد. منبع: Dune

طبق آخرین داده ها، کتیبه های ترتیبی بیت کوین در ماه های اخیر افزایش یافته است. در 2 آوریل، بیت کوین به 58179 پست رسید که 83.5 درصد نسبت به ماه قبل افزایش داشت. با این حال، در 1 می، تعداد کل کتیبه های رتبه بندی بیت کوین به سرعت از 3 میلیون فراتر رفت.

با این حال، آنها همچنان یک موضوع بحث برانگیز در جامعه کریپتو باقی می مانند، و حداکثر گرایان بیت کوین از آنها به دلیل انحراف از اخلاق اصلی بیت به همتا انتقاد می کنند.

مجله: ZK «پایان بازی» را برای مقیاس‌بندی بلاک‌چین‌ها ترکیب می‌کند: مؤسس Polygon Miden


نویسنده: Savannah Fortis

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید