داده های گزینه های بیت کوین نشان می دهد که نهنگ ها شرط بندی های بزرگی انجام می دهند – آیا 50 هزار دلار بیت کوین در ژانویه می آید؟


با رسیدن موقعیت های باز گزینه بیت کوین به سطح رکورد، علاقه سرمایه گذاران نهادی نیز در حال افزایش است.

بهره باز گزینه بیت کوین (BTC) به نقطه عطف بی سابقه ای رسید و در 7 دسامبر به رقم خیره کننده 20.5 میلیارد دلار رسید. این دستاورد قابل توجه نشان دهنده مشارکت فعال سرمایه گذاران نهادی در فضای ارزهای دیجیتال است. برخلاف قراردادهای آتی، گزینه های بیت کوین با قیمت های انقضای از پیش تعیین شده عرضه می شوند که اطلاعات ارزشمندی در مورد انتظارات سرمایه گذاران و احساسات بازار ارائه می دهند.

در خط مقدم بازار آپشن بیت کوین، Deribit است که سهم بازار چشمگیر 90 درصدی دارد. در حال حاضر بازار سهام دارای سود باز قابل توجهی به مبلغ 2.05 میلیارد دلار برای اختیار معامله است که در 26 ژانویه منقضی می شود. با این حال، شایان ذکر است که بخش قابل توجهی از این شرط ها ممکن است با نزدیک شدن به مهلت، ارزش خود را از دست بدهند.

با این حال، با چشم‌اندازی که یک صندوق قابل معامله در بورس (ETF) تأییدیه‌های نظارتی را به دست آورد، شرط‌بندی‌های صعودی که قبلاً کنار گذاشته شده بودند، دوباره وارد بازی می‌شوند.

ادامه مطلب


نویسنده: Marcel Pechman

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید