نرخ بهره باز بیت کوین به بالاترین حد خود رسیده است


فهرست

  • معامله گران آپشن به رکورد جدیدی چشم دوخته اند
  • موسسات تازه شروع به کار کرده اند

بر اساس داده‌های CoinGlass، موقعیت‌های باز بیت‌کوین به بالاترین حد خود یعنی 37.66 میلیارد دلار رسید.

بهره باز به مجموع مبلغ دلاری قراردادهای آتی بیت کوین یا اختیار معامله اشاره دارد.

معامله گران آپشن به رکورد جدیدی چشم دوخته اند

طبق یک خبر اخیر گزارش بر اساس گزارش بلومبرگ، گزینه های با قیمت عملیاتی 75000 دلار توانستند بیشترین موقعیت های باز را به خود اختصاص دهند زیرا سرمایه گذاران انتظار یک صعود بزرگ را داشتند.

مرتبط با

گزینه های با قیمت 100000 دلار نیز در مقایسه با موقعیت های باز رتبه بالاتری دارند. این نشان دهنده احساسات صعودی قوی در بین سرمایه گذاران بیت کوین است.

بزرگترین ارز رمزنگاری شده جهان پس از افزایش ۷۱۷۵۶ دلاری در اوایل سال جاری، در حال حاضر با قیمت ۷۱,۲۰۳ دلار معامله می‌شود.

مرتبط با

پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayمایک نووگراتز بارها پیش بینی کرده است که این ارز دیجیتال پرچمدار می تواند به طور بالقوه از سطح 100000 دلار فراتر رود. با این حال، برای اینکه این اتفاق بیفتد، گاوها باید در آینده نزدیک به بالاتر از سطح 73000 دلار دست پیدا کنند.

موسسات تازه شروع به کار کرده اند

در همین حال، صندوق های قابل معامله در مبادلات بیت کوین برای هجدهمین روز متوالی جریان هایی را ثبت کردند. روز پنجشنبه 215 میلیون دلار پول تازه وارد این محصولات شد.

در حالی که IBIT بلک راک تنها موفق شد در هفته گذشته 800 میلیون دلار ورودی ثبت کند، نیت گراچی، تحلیلگر برجسته ETF معتقد است سرمایه گذاران نهادی تازه شروع به کار کرده اند:

Geraci در شبکه اجتماعی X گفت: “این نظری در مورد قیمت نیست، اما من معتقدم که مشاوران و سرمایه گذاران به تازگی شروع به کار کرده اند.”


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید