بیت کوین در آستانه مرگ: در اینجا قیمت می تواند واکنش نشان دهد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

با توجه به اینکه علی مارتینز، تحلیلگر برجسته ارزهای دیجیتال، الگوی نگران کننده ای را در نمودارها نشان می دهد، سرمایه گذاران در حال نوسان هستند زیرا قیمت بیت کوین در حدود 63800 دلار در نوسان است. بر اساس آخرین به‌روزرسانی مارتینز در مورد عملکرد این ارز دیجیتال، دو سیگنال فروش عمده ظاهر شده است که به فشار نزولی احتمالی بر این ارز دیجیتال اشاره دارد.

اولین سیگنال، ظهور یک “تقاطع مرگ” بین 50 و 100 میانگین متحرک ساده (SMA) در نمودار 12 ساعته بیت کوین است. این الگوی نگران کننده زمانی رخ می دهد که میانگین متحرک کوتاه مدت، در این مورد 50 روزه، از میانگین متحرک بلند مدت 100 یا 200 روزه عبور کند. از لحاظ تاریخی، متقاطع مرگ به عنوان یک شاخص نزولی در نظر گرفته شده است، که نشان دهنده تغییر بالقوه حرکت از یک روند صعودی به یک روند نزولی است.

""
منبع: علی مارتینز

ظاهر شدن یک کندل 9 نقطه ای قرمز روی نشانگر TD Sequential نیز نگرانی هایی را ایجاد می کند. TD Sequential که توسط تحلیلگر بازار توماس دیمارک توسعه داده شده است، یک ابزار تحلیل تکنیکال است که برای شناسایی شکست های احتمالی قیمت و تغییر روند استفاده می شود.

در این زمینه، کندل 9 نقطه ای قرمز نشان می دهد که حرکت صعودی بیت کوین ممکن است در حال از دست دادن بخار باشد و به طور بالقوه راه را برای یک حرکت اصلاحی هموار کند.

آینده بیت کوین چیست؟

اگر بیت کوین نتواند بالاتر از سطح حمایت بحرانی 63300 دلار بماند، سرمایه گذاران ممکن است نیاز داشته باشند خود را برای کاهش بیشتر آماده کنند. مارتینز هشدار می دهد که نقض این سطح می تواند در را برای BTC باز کند تا مناطق پشتیبانی پایین تر را با قیمت 61000 دلار یا حتی 59000 دلار آزمایش کند.

قیمت فعلی بیت کوین 16 درصد نسبت به بالاترین قیمت خود کاهش یافته است که بر عدم اطمینان بازارهای ارزهای دیجیتال تأکید دارد. در حالی که علاقه مندان به ارزهای دیجیتال از نزدیک روند رو به رشد قیمت را دنبال می کنند، اکنون همه نگاه ها به این معطوف است که آیا بیت کوین در برابر سیگنال های شوم تقابل مرگ آینده تسلیم خواهد شد یا انتظارات را با روند صعودی برآورده خواهد کرد.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید