“بدترین سناریوی” جدید بیت کوین، پایین ترین سطح بازار نزولی بیت کوین را به 6000 دلار نزدیک می کند.


Filbfilb از Decentrader می گوید که عمل تسلیم بیت کوین می تواند قیمت BTC را به منطقه ای دو برابر کف بازار نزولی 2018 بازگرداند.

آخرین بدترین سناریو هشدار می دهد که بیت کوین (BTC) همچنان در خطر سقوط به زیر 7000 دلار در این بازار نزولی قرار دارد.

پلتفرم معاملاتی DecenTrader در آخرین استریم زنده خود در 24 نوامبر، اهداف پایین قیمت BTC را فاش کرد.

تحلیلگر به “مکتب قدیمی، پشتیبانی قوی” برای Bitc اشاره می کند

آخرین در یک سری از پیش‌بینی‌های BTC/USD، یکی از بنیانگذاران Decentrader، Filbfilb، افت احتمالی کارت‌های این جفت به زیر 10000 دلار را ترسیم کرده است.

او در مورد منطقه پیشنهادی در حدود 6500 دلار گفت: “من فکر می کنم در بدترین سناریوی من، ما احتمالاً نقطه پایانی مانند پشتیبانی قدیمی و بسیار سخت خواهیم داشت.”

وی افزود که این سطح تقریباً دو برابر بازار نزولی سال 2018 و سقوط کووید-19 مارس 2020 است، و افزود که اینجاست که خریداران “احتمالاً شروع به پر کردن کیف های خود خواهند کرد.”

Filbfilb استدلال می‌کند که اگرچه در شرایط فعلی «بعید» است، اما پیامدهای مهم‌تر ناشی از رونق FTX می‌تواند حمایت پیشنهادی را بالاتر از دفتر سفارش افزایش دهد و در را برای چنین رویداد تسلیم باز کند.

او ادامه داد: “تا زمانی که اطلاعات بیشتری نداشته باشیم، این امر بسیار بعید به نظر می رسد و همانطور که گفتم، نشانه خوبی برای گاو نر است که ما بیش از آنچه واقعاً می توانستیم تخلیه نکرده ایم.”

با توجه به رویدادهای اخیر، همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، BTC/USD در مقایسه با بالاترین رکوردهای قبلی، کمتر از بازارهای نزولی قبلی کاهش یافت.

کاهش قیمت BTC/USD از نمودار بالاترین تاریخ. منبع: Glassnode

یک بحث مرتبط حول محور این است که آیا یک فرو رفتن عمیق تر برای مطابقت با این کف ها و پایان دادن به روند نزولی فعلی ضروری است یا خیر.

Filbfilb اظهار داشت که برای اینکه بیت کوین به پایان برسد و در عین حال از بدترین سناریو اجتناب شود، کریپتو باید از برخی گلوله ها در مورد پیامد FTX فرار کند و بازارهای کلان باید قوی بمانند.

قیمت بیت کوین در پایین ترین سطح بازار نزولی در نوسان است

در جای دیگر در جریان زنده، فیلیپ سوئیفت، یکی از بنیانگذاران Decentrader، که همچنین خالق منبع داده LookIntoBitcoin است، سایر نکات برجسته نمودار را اعلام کرد.

مطالب مرتبط: آیا بیت کوین در سال 2023 به 110000 دلار می رسد؟ 3 دلیل برای افزایش قیمت BTC در حال حاضر

در میان آنها، تعداد فزاینده ای از کیف پول های بیت کوین وجود داشت که در حال حاضر حداقل 1 بیت کوین دارند و این تعداد برای اولین بار به زودی از یک میلیون فراتر خواهد رفت.

سوئیفت گفت که این نتیجه مستقیم برداشت ارز در پرتو FTX است.

اگرچه 18 ماه آینده، رویداد بعدی نصف کردن یارانه بلاک بیت کوین در سال 2024 نیز به یک تمرکز روایی مهم در آینده تبدیل خواهد شد.

این به نوبه خود، “تاثیرات مثبتی بر قیمت از نظر پوشش رسانه ای و پیش بینی رویداد نصف شدن بعدی خواهد داشت.”

نمودار مقایسه ای نشان داد که جفت بیت کوین/دلار آمریکا در حال حاضر در پایین ترین قسمت چرخه چهار ساله خود عمل می کند و نشان دهنده همبستگی قوی بین سال های 2014 و 2018 است.

نمودار مقایسه بازار گاوی بیت کوین (اسکرین شات). منبع: Decentralizer

دیدگاه‌ها، نظرات و دیدگاه‌های بیان‌شده در اینجا به تنهایی متعلق به نویسندگان است و نیازی به بازتاب یا ارائه دیدگاه‌ها و نظرات Cointelegraph نیست.


نویسنده: William Suberg

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید