ماینرهای بیت کوین با کاهش نرخ هش به پایین ترین سطح خود تسلیم می شوند


کاپیتولاسیون ماینر بیت کوین با کاهش 7.6 درصدی به سطوحی مشابه دسامبر 2022 رسید. بر اساس به خولیو مورنو، تحلیلگر ارزهای دیجیتال.

منبع: CryptoQuant

در حالی که ماینرها با افزایش هزینه ها دست و پنجه نرم می کنند، قیمت هش بیت کوین به ATH می رسد. طبق گزارش IntoTheBlock، ماینرهای بیت کوین در ماه ژوئن بیش از 30000 بیت کوین (2 میلیارد دلار) تراکنش را پردازش کردند.

این فروش انبوه عمدتاً به رویداد نیمه‌سازی آوریل نسبت داده می‌شود که پاداش‌های بلوک را به نصف کاهش داد. چنین رویدادهایی اغلب منجر به تسلیم ماینرها می شود، جایی که ماینینگ بی سود می شود و استخراج کنندگان را مجبور می کند تا دارایی های بیت کوین خود را نقد کنند تا هزینه ها را پوشش دهند.

منبع: gassnode

نرخ هش بیت کوین در ماه گذشته تقریباً 15 درصد کاهش یافته است. این نشان دهنده قدرت محاسباتی کلی ماینرها به شبکه است.

مرتبط با

نرخ هش تعداد محاسبات (هش) انجام شده در ثانیه برای تأیید و ایمن تراکنش ها را نشان می دهد. هش شامل تولید یک کد الفبایی تصادفی و تلاش برای حدس زدن آن یا چیزی بسیار نزدیک به آن است.

منبع: IntoTheBlock

نرخ هش یک معیار مهم برای اندازه‌گیری سطح امنیتی شبکه بیت‌کوین و مشکلات استخراج استخراج‌کنندگان برای کسب پاداش بلوک است. کاهش نرخ هش نشان می دهد که امنیت شبکه در حال کاهش است و مشکلات فزاینده برای ماینرها بر سلامت کلی اکوسیستم بیت کوین تأثیر می گذارد.


نویسنده: Dan Burgin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید