استخراج کنندگان بیت کوین تسلیم می شوند، اما قول می دهند


کی یانگ جو، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت تحلیل ارزهای دیجیتال CryptoQuant، اظهار داشت که تسلیم ماینرهای بیت کوین هنوز به پایان نرسیده است.

وی به داده‌های تاریخی اشاره کرد که نشان می‌دهد چنین مراحل کاپیتولاسیون معمولاً زمانی پایان می‌یابد که میانگین ارزش استخراج روزانه 40 درصد میانگین سالانه باشد. با این حال، در حال حاضر 72 درصد است.

اصطلاح «کاپیتولاسیون ماینر» به دوره‌ای اطلاق می‌شود که ماینرهای ارزهای دیجیتال به دلیل کاهش سودآوری در تلاش برای تامین هزینه‌های خود هستند. ماینرها به دلیل کاهش قیمت ها و کارمزدها مجبور به نقدینگی ذخایر بیت کوین خود هستند. کارشناسان کوه. بازپرداخت Gox و ولگردی و قانونی شکنی دولت آلمان در فروش، وضعیت معدنچیان نیز یک عامل نزولی اصلی است.

مرتبط با

بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط Blockchain.com، هش ریت اخیراً پس از رسیدن به اوج فعلی خود یعنی 657 EH/s به 552 EH/s کاهش یافته است. این نشان می دهد که بسیاری از ماینرها در حال حاضر در حال خاموش کردن تجهیزات خود هستند.

هفته گذشته، CryptoQuant اشاره کرد که افت قابل توجهی در هش‌ریت از لحاظ تاریخی به شرایط پایین‌تر نشان می‌دهد.

یک بازار ” خسته کننده ”

جو معتقد است که اقدامات قیمت در چند ماه آینده کسل کننده خواهد بود، اما او از فعالان بازار خواست تا در بلندمدت صعودی باقی بمانند و از ریسک های بیش از حد اجتناب کنند.

بر اساس داده های ارائه شده توسط CryptoQuant، این ارز دیجیتال پس از رسیدن به بالاترین قیمت 59،322 دلار، در حال حاضر با قیمت 59064 دلار تغییر می کند.

هفته گذشته، بزرگترین ارز دیجیتال به زیر سطح 54000 دلار سقوط کرد. با این حال، گاوها توانسته‌اند به دلیل جریان‌های ورودی قوی ثبت‌شده توسط صندوق‌های قابل معامله در بورس بیت‌کوین (ETF) جایگاهی را به دست آورند. در 9 جولای، این محصولات ورودی خالص 216.4 میلیون دلار را ثبت کردند.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید