شرکت استخراج بیت کوین فونیکس گروپ، عرضه سهام را به تعویق انداخت


به مناسبت روز ملی امارات متحده عربی، راه اندازی معاملات عمومی گروه فونیکس در بورس اوراق بهادار ابوظبی به 5 دسامبر 2023 منتقل شد.

شرکت استخراج ارزهای دیجیتال، گروه فونیکس، پس از مشاهده بیش از حد قابل توجه اشتراک در طی فروش پیش از بازار در 21 نوامبر، برای راه اندازی معاملات عمومی خود آماده می شود.

شروع معاملات عمومی فینیکس به تعویق خواهد افتاد زیرا این شرکت در تاریخ عرضه اولیه عمومی خود (IPO) در بورس اوراق بهادار ابوظبی (ADX) تجدید نظر می کند.

بر اساس اعلامیه ای که در 28 نوامبر منتشر شد، این شرکت استخراج ارز دیجیتال قصد دارد به دلیل تعطیلات رسمی اعلام شده برای روز ملی امارات متحده عربی، سهام خود را به جای 4 دسامبر 2023 در تاریخ 5 دسامبر عرضه کند.

روز ملی امارات متحده عربی که در 2 دسامبر جشن گرفته می شود، یادآور تشکیل امارات است. وزارت منابع انسانی و امارات روزهای 2، 3 و 4 دسامبر را به عنوان تعطیلات رسمی برای بخش خصوصی اعلام می کند.

در این اطلاعیه آمده است: «برای گرامیداشت این مناسبت و اطمینان از مشارکت همه جانبه در IPO، گروه فینیکس تاریخ عرضه را به 5 دسامبر 2023 تغییر داده است.

همانطور که قبلاً اعلام شده بود، گروه فونیکس IPO خود را در تاریخ 18 نوامبر با 33 بار بیش از حد اشتراک با موفقیت بست و گزارش داد که عرضه 907,323,529 سهم “بیش از حد مجاز” بود. فینیکس گفت که سرمایه گذاران خرده فروشی 180 برابر بیشتر احتمال دارد که در این پیشنهاد مشترک شوند، در حالی که سرمایه گذاران حرفه ای 22 برابر بیشتر اشتراک دارند.

فینیکس یک اپراتور معدن مستقر در امارات است که یکی از بزرگترین تاسیسات معدنی در خاورمیانه را توسعه می دهد. طبق گزارش ها، این شرکت حداقل از ژوئیه 2023 در مورد راه اندازی IPO در امارات متحده عربی بحث کرده است.

مرتبط با: Bithumb قصد دارد به اولین صرافی رمزنگاری لیست شده در صرافی کره تبدیل شود: گزارش

امارات متحده عربی به عنوان یکی از دوست‌دارترین حوزه‌های قضایی در جهان ظهور کرده است و ابتکارات مختلفی از جمله چندین منطقه آزاد اقتصادی متمرکز بر وب 3 را برای حمایت از توسعه کریپتو راه‌اندازی کرده است.

در 28 نوامبر، صرافی کریپتو M2 تاییدیه نظارتی را دریافت کرد. این بانک با بانک تجاری ابوظبی همکاری کرده است تا مشتریان خرده فروشی و نهادی در امارات متحده عربی را قادر به خرید، فروش و ذخیره ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین (BTC) کند.

مجله: چگونه از ارز دیجیتال خود در یک بازار پر نوسان محافظت کنیم؟ کارشناسان و کارشناسان بیت کوین در مورد این موضوع بحث می کنند


نویسنده: Helen Partz

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید