Bitcoin miner Hut 8 takes stoush with Ontario power supplier to court

ماینر بیت کوین Hut 8 با منبع برق انتاریو به دادگاه می رود


این شکایت منجر به تشدید اختلاف چند ماهه بین ماینر کریپتو و یکی از تامین کنندگان انرژی کانادایی آن می شود.

شرکت استخراج بیت کوین (BTC) مستقر در کانادا، Hut 8 Mining Corporation، شکایتی را در دادگاه کانادا تنظیم کرده است و به دعوای مداوم خود با منبع برق خود برای یکی از تأسیسات ماینینگ سرعت می بخشد.

Hut 8 گفت که در 26 ژانویه یک بیانیه ادعایی علیه Validus Power، تامین کننده انرژی تاسیسات معدنی Hut 8 در خلیج شمالی، انتاریو، در دادگاه عالی انتاریو ارائه کرده است.

طبق ادعای Hut 8، این شرکت ها از اوایل نوامبر 2022 بر سر “عدم انجام تعهدات قراردادی” Validus برای قرارداد خرید برق (PPA) درگیر مناقشه بودند.

هات 8 در دادخواست جدید خود به دنبال رفع «خسارات مادی ناشی از تعارض» و اجرای برخی مفاد بر اساس توافقنامه امضا شده بین دو شرکت است.

Hut 8 و Validus در اواخر سال 2021 با هم کار خود را آغاز کردند، و Validus در ابتدا 35 مگاوات (MW) برق را به North Bay عرضه کرد، اما برنامه ریزی شده تا پایان سال 2021 حدود 100 مگاوات تامین شود.

عکسی در ژوئن 2022 که چندین ماینر ارز دیجیتال ASIC را از تأسیسات خلیج شمالی نشان می‌دهد. منبع: کلبه 8

در 9 نوامبر 2022، Hut 8 یک اخطار پیش‌فرض به Validus صادر کرد و مدعی شد که در تاریخ‌های مشخص‌شده در PPA به نقاط عطف نرسیده است و ادعا می‌کند که شرکت از Hut 8 خواسته است که برای انرژی با قیمت بالاتری در هر شرایط پرداخت کند. توافق

به‌روزرسانی Hut 8 در اواخر همان ماه نشان داد که Validus تحویل انرژی به منطقه خلیج شمالی را متوقف کرده است. Validus با بیانیه پیش فرض خود مخالفت کرد و ادعا کرد که هات 8 هزینه برق را پرداخت نکرده است – هات 8 این ادعا را رد می کند.

تا این تاریخ، عملیات در سایت به حالت تعلیق درآمده است. Hut 8 گفت که در حال بررسی جایگزین هایی برای کاهش تأثیر درگیری است، از جمله “فرصت های رشد ارگانیک و غیر آلی”.

مربوط: بدترین روزهای ماینرهای بیت کوین ممکن است گذشته باشد، اما چند مانع کلیدی باقی مانده است

قبل از آفلاین شدن، سایت North Bay دارای 8800 ریگ ماینینگ کریپتو و ظرفیت نرخ هش 0.84 اگزاهش در ثانیه (EH/s) بود که طبق جمع سرمایه‌گذاران در دسامبر 2022، بیش از یک چهارم توان کل آن بود. .

کوین تلگراف برای اظهار نظر با Validus و Hut 8 تماس گرفت، اما پاسخی فوری از هیچ یک از این دو شرکت دریافت نکرد.
نویسنده: Jesse Coghlan

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉