استخراج‌کننده بیت‌کوین آرگو دوباره از قانون قیمت حداقل پیشنهاد نزدک پیروی می‌کند

استخراج‌کننده بیت‌کوین آرگو دوباره از قانون قیمت حداقل پیشنهاد نزدک پیروی می‌کند


شرکت استخراج بیت کوین Argo مجدداً با قانون فهرست نزدک تنظیم کرده است، که یک شرکت را ملزم می کند حداقل قیمت پیشنهادی سهام عادی را برای 30 روز معاملاتی متوالی روی 1 دلار نگه دارد.

در میان اقدامات صعودی در بازارهای ارزهای دیجیتال، شرکت استخراج بیت کوین (BTC) Argo Blockchain انطباق فهرست سهام خود را با Nasdaq دوباره به دست آورد.

آرگو در 23 ژانویه رسماً اعلام کرد که این شرکت در بحبوحه بهبود قیمت سهام، با قانون حداقل قیمت پیشنهادی نزدک تطبیق داده است.

بخش صلاحیت های فهرست بورس نزدک به آرگو اطلاع داد که با موفقیت به الزامات خود مبنی بر حفظ حداقل قیمت پیشنهادی پایانی 1 دلار برای ده روز معاملاتی متوالی عمل کرده است. این الزام با تایید نزدک در 13 ژانویه مبنی بر موافقت با بسته شدن این موضوع برآورده شد.

این اعلامیه تقریباً یک ماه پس از آن منتشر شد که نزدک در 16 دسامبر به آرگو اطلاع داد که این شرکت نتوانسته حداقل قیمت پیشنهادی نزدک را برآورده کند. مشکل به این دلیل به وجود آمد که سهام عادی آرگو نتوانست قیمت پیشنهادی حداقل 1 دلاری را برای 30 روز کاری متوالی قبلی حفظ کند، همانطور که قوانین فهرست نزدک لازم است.

همچنین، مشکلات مالی بین افزایش هزینه های انرژی و کاهش قیمت بیت کوین (BTC) شرکت ماینینگ را مجبور کرد معاملات در نزدک را به حالت تعلیق درآورد.

سهام سپرده گذاری آمریکایی آرگو (ADS) در سپتامبر 2021 معاملات خود را با نام اختصاری ARBK در بازار انتخاب جهانی نزدک آغاز کرد. سهام ARBK از 15 دلار شروع می شود و به تدریج فروخته می شود و در نهایت در اکتبر 2022 به زیر 1 دلار سقوط کرد.

مربوط: Argo Blockchain برترین امکانات ماینینگ را به Galaxy Digital به قیمت 65 میلیون دلار می فروشد

سهام ARBK پس از هشدار نزدک به شرکت در مورد عدم تطابق در دسامبر شروع به افزایش کرد. طبق داده‌های TradingView، سهام آرگو برای مدت کوتاهی در 30 دسامبر به 1 دلار رسید اما نتوانست قیمت را حفظ کند. پس از آزمایش مجدد 1 دلار در 3 ژانویه، سهام ARBK به معاملات بالاتر از سطح قیمت ادامه داد. در 20 ژانویه، سهام در 1.73 دلار بسته شد.

نمودار قیمت 30 روزه ARBK. منبع: TradingView

آرگو تنها شرکت استخراج بیت کوین نیست که به صورت عمومی معامله می شود که برای حفظ قیمت سهام خود بالای 1 دلار تلاش می کند. در 15 دسامبر، شرکت کانادایی استخراج بیت کوین Bitfarms هشدار مشابهی از نزدک در مورد سهام Bitfarms (BITF) دریافت کرد.

برخلاف ARBK، سهام Bitfarms هنوز به اندازه کافی رشد نکرده است تا با قوانین فهرست Nasdaq مطابقت داشته باشد. BITF پس از صعود به بالای 1 دلار در 12 ژانویه، دوباره در 18 ژانویه به زیر آستانه سقوط کرد. طبق الزامات نزدک، سهام Bitfarms باید حداقل 10 روز قبل از 12 ژوئن 2023، بالای 1 دلار معامله شود.


نویسنده: Helen Partz

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉