اگر این الگوی پایین نادر تأیید شود، بیت کوین می تواند تا 42000 دلار افزایش یابد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بیت کوین، بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار، از زمانی که مبادلات وجوه مبادلاتی ایالات متحده برای بزرگترین دارایی دیجیتال در 11 ژانویه آغاز شد، کاهش خود را کاهش داده است و اکنون در صورت تایید سیگنال پایین در نمودارهای آن، با یک آزمون بحرانی روبرو خواهد شد.

بیت کوین در روز چهارشنبه بیش از 4 درصد رشد کرد و به 40527 دلار رسید، قبل از اینکه در زمان انتشار، سود خود را به 40091 دلار کاهش داد.

با توجه به افزایش اخیر بیت کوین از 38501 دلار در 23 ژانویه، یکی از بنیانگذاران Glassnode گفت:منفی گرا“X تعجب می کند که آیا او “در یک گوه نزولی با یک شات کلاسیک به ته رسیده است.”

بعلاوه، اگر چنین باشد، بیت کوین می تواند قبل از آزمایش مجدد 40500 دلار تا 42000 دلار افزایش یابد و سپس به سرعت افزایش یابد. بنیانگذار Glassnode با اطمینان افزود که “تصویر بزرگ هنوز هم بسیار صعودی” برای قیمت بیت کوین است.

بازارهای دارایی دیجیتال افزایش گمانه‌زنی‌هایی را مشاهده کردند که منجر به تایید ETF بیت‌کوین شد و در روزهای بعد یک رویداد فروش خبری کلی رخ داد.

هنگامی که ETF ها فعال شدند، بیت کوین بیش از 20 درصد از بالاترین قیمت روزانه خود یعنی 49021 دلار سقوط کرد، زیرا هیجان در مورد محصولات جای خود را به نگرانی در مورد اندازه نهایی تقاضا برای آنها داد.

بیت کوین انعطاف پذیری را نشان می دهد

به گفته گلس‌نود، اگر شدت اصلاحات بازار صعودی بیت‌کوین را بر اساس چرخه‌ها ارزیابی کنیم، می‌توان به افزایش سطح مقاومت طی چندین چرخه اشاره کرد. در حال حاضر بیشترین کاهش تنها به -20.1 درصد رسیده است که در مقایسه با گذشته تاریخی کمرنگ است.

آخرین فروش، چهارمین فروش در سال گذشته است که بیت کوین نزدیک به 20 درصد از دست داده است.

نظریه موج الیوت ادعا می کند که بازارها مستعد تکرار الگوهای موج هستند. بکارگیری رویکرد بیت کوین به این معنی است که بزرگترین ارز دیجیتال قبل از شروع موج پنجم در رالی سال گذشته، قیمتی بین 36000 تا 38000 دلار خواهد داشت.

به گفته علی، تحلیلگر ارزهای دیجیتال، الگوهای تاریخی نشان می دهد که در بازارهای صعودی، کاهش قیمت بیت کوین به طور مداوم با افزایش صعودی بیشتر دنبال می شود. این به این معنی است که کاهش می‌تواند فرصت‌های خرید هوشمندانه‌ای را برای سرمایه‌گذارانی که به دنبال سرمایه‌گذاری بر روی افزایش بالقوه بیت‌کوین هستند، ایجاد کند.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید