پنل بیت کوین میامی لفاظی “مبارزه” با تنظیم کننده ها را رد می کند


در بحثی در مورد «مبارزه با ارتش ضد کریپتو»، اعضای میزگرد به دنبال این بودند که این ایده که کار با قانونگذاران برای تنظیم مقررات ارزهای دیجیتال باید به عنوان یک مبارزه در نظر گرفته شود را رد کنند.

این سه نفر با حضور در روز صنعت 18 مه در جریان رویداد بیت کوین 2023 در میامی، در مورد مقررات دولتی و نحوه مبارزه صنعت ارزهای دیجیتال با “ارتش ضد کریپتو” بحث و گفتگو کردند.

این پنل به رهبری دیوید زل، بنیانگذار موسسه سیاست بیت کوین، شامل Perianne Boring، بنیانگذار و مدیر عامل اتاق تجارت دیجیتال، مینا ختاک، مدیر ارشد ارزهای دیجیتال و وب 3 در Worldpay، و دانا سیراکوس، شریک در شرکت حقوقی Perkins Coie بود. .

این جنجال زمانی شروع شد که Boring of the Chamber of Digital Commerce وضعیت نظارتی فعلی را “وحشتناک” توصیف کرد، زیرا او برخی از سرزنش‌ها را برای ماهیت بحث‌انگیز برخی از لفاظی‌های پیرامون مقررات ارزهای دیجیتال در رابطه با رسوایی‌های اخیر در فضا انداخت. بورینگ توضیح داد: “با این همه سرفصل منفی، “شکست های زیادی وجود داشته است. و این به تنظیم کننده ها مهمات زیادی برای سرکوب می دهد.

Boring همچنین اضافه کرد که برخی از سیاستمداران مخالف گسترش فناوری ارزهای دیجیتال و DeFi هستند زیرا “با دیدگاه یا اهداف برخی از سیاستمداران که معتقدند این چیزها باید کنترل شوند، مطابقت ندارد.” با این حال، بورینگ معتقد است که می توان بر چنین چالش هایی غلبه کرد:

“من بسیار مطمئن هستم که می‌توانیم بر این موارد غلبه کنیم، زیرا در پایان روز، بیت‌کوین واقعاً ارزش‌های آمریکایی را نشان می‌دهد. بیت‌کوین واقعاً چه می‌کند؟ این امکان را به مردم می‌دهد تا برای اولین بار در تاریخ دارایی‌های خود، دارایی‌های دیجیتالی را مالک و کنترل کنند. “

دانا سیراکیوز، رئیس مشترک گروه صنعت فین‌تک و بلاک چین، دارایی‌های دیجیتال و حضانت در شرکت حقوقی Perkins Coie، پس از اظهارات Boring به بیان این معامله ادامه داد، اما در عین حال استدلال کرد که این معامله “واقعا برای صنعت مهم است”. تا از میزان همکاری که بسیاری از رگولاتورها تا به امروز انجام داده اند غافل نشویم.»

مینا ختاک از Worldpay خاطرنشان کرد که اگرچه کار قابل توجهی در رابطه با مقررات ارزهای دیجیتال ایالات متحده باید انجام شود، او خاطرنشان کرد که محیط کسب و کار دارایی دیجیتال فعلی برای شرکت‌هایی که نگران یک چشم‌انداز نظارتی در حال تغییر هستند چالش برانگیز است.

مرتبط با: نظرسنجی ها نشان می دهد که استراتژی نظامی الیزابت وارن برای مقابله با رمزارزها کارساز نخواهد بود

خطک در مورد نظارت نابرابر SEC گفت: “اگر قصد دارید با یک شریک بازاریابی کنید و آنها ممکن است به عنوان مثال با Wells Notice برخورد کنند، خطر شهرت زیادی برای یک وب دو شرکت ایجاد می کند.”

در حالی که هر سه شرکت کننده موافق بودند که مسائل نظارتی یک نگرانی اصلی برای فضای ارزهای دیجیتال است، به نظر می‌رسد هیچ یک از آنها با فرض بحث موافق نیستند.

هنگامی که توسط ناظم دیوید زل پرسیده شد که صنعت چگونه می تواند در واشنگتن “مقابله” کند، سیراکوز بلافاصله پاسخ داد: “فکر نمی کنم این یک دعوا باشد. فکر نمی‌کنم باید خصمانه باشد.” او ادامه داد: «در پایان روز، حتی بیان آن با این اصطلاحات لفاظی خطرناک است. ختاک در سخنان پایانی خود افزود که به اعتقاد او دو راه مهم برای پیشبرد با رگولاتورها آموزش و همکاری است.

مجله: Coinbase خراب شد، فلوریدا CBDC ها را ممنوع کرد، و Ordinals با جنجال مواجه شدند


نویسنده: Tristan Greene

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید