متریک بیت‌کوین «آینده‌نگر» قیمت ۴۸ هزار دلار بیت‌کوین را در حدود ETF نشان می‌دهد


تأییدیه های ETF بیت کوین می تواند زمان بندی مهمی داشته باشد زیرا Ichimoku Cloud می خواهد که قیمت بیت کوین تا سال 2024 به افزایش خود ادامه دهد.

بیت کوین (BTC) ممکن است تا حدود 50000 دلار افزایش یابد زیرا ایالات متحده اولین صندوق قابل معامله در بورس (ETF) را با قیمت نقطه ای تایید می کند.

پسندیدن مشخص شده است به گفته تحلیلگر محبوب CryptoCon، شاخص Ichimoku Cloud در حال شمارش معکوس برای ادامه روند صعودی قیمت BTC است.

تجزیه و تحلیل: قیمت 43000 دلار بیت کوین “محافظه کارانه ترین سطح”

وقتی صحبت از سیگنال های ابری Ichimoku می شود، بیت کوین در یک موقعیت نادر در بازه های زمانی هفتگی قرار دارد.

همانطور که Cointelegraph گزارش داد، این اندیکاتور که نکات معاملاتی گذشته، حال و آینده را ترکیب می کند، نشان می دهد که افزایش قیمت بیت کوین تازه شروع شده است.

در پستی که در 27 نوامبر در X (توئیتر سابق) منتشر شد، CryptoCon موفق شد یک هدف مشخص از آنچه ممکن است اتفاق بیفتد ارائه دهد.

منافذ اصلی ایچیموکو با هم متقاطع شدند که منجر به تشکیل یک ابر معکوس جدید شد. با شکاف تاخیر، چیکو مقاومت را شکست و قیمت اکنون منطقاً باید بیشتر افزایش یابد.

او نوشت: «کلاد هفتگی Ichimoku آخرین رالی بیت کوین ما را تا 2 ماه قبل به 38000 افزایش داد و متقاطع در آینده پیش بینی می شود.

اکنون ما منتظر هستیم تا تماس های بعدی خود را پر کند، صعود ما تکمیل شود و به اولین هدف 43 هزار نفری برسیم. از این انتقال 7 تا 11 هفته گذشته است. “به طور متوسط ​​10 هفته به این معنی است که انتقال ما در اوایل ژانویه تکمیل خواهد شد.”

نمودار حاشیه نویسی بیت کوین Ichimoku Cloud. منبع: CryptoCon/X

CryptoCon اضافه کرد که 43200 دلار در واقع “محافظه کارانه ترین سطح” و 48000 دلار سقف مناسبی است.

وی نتیجه گرفت:

حتی اگر یک مکث در این بین وجود داشته باشد، نشانگر که به جلو نگاه می کند به ما می گوید که کارمان تمام نشده است!

نمودار 1 هفته ای BTC/USD که ویژگی های Ichimoku Cloud را برجسته می کند. منبع: TradingView

طبق داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView، بیت‌کوین در ۲۸ نوامبر، زمانی که این مقاله نوشته شد، با قیمت ۳۷۰۰۰ دلار معامله می‌شد.

کبریت ساخته شده در بهشت؟

زمان بندی ایچیموکو مسلماً به اندازه اهدافش جالب است.

مطالب مرتبط: اکنون 48 هزار دلار یک هدف قیمتی «معقول» برای بیت کوین است — Filbfilb از DecenTrader

اگر زمان‌بندی سنتی بر اساس بازارهای صعودی قبلی برقرار باشد، انتظار می‌رود که حرکت به 48000 دلار در اوایل ژانویه اتفاق بیفتد، همزمان با تاریخ مورد انتظار تایید ETF.

اطلاعات کمی در مورد آنچه که رگولاتورهای ایالات متحده در انبار دارند یا محصولات خاص ETF، در صورت وجود، ابتدا چراغ سبز خواهند شد، در دست نیست.

در همین حال، کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) که مسئول صدور ETF است، با اقدامات اجرایی علیه Binance، بزرگترین صرافی جهان، به سرکوب احساسات کریپتو ادامه می دهد.

در همین حال، جریمه 4.3 میلیارد دلاری و برکناری Changpeng Zhao، معروف به “CZ” به عنوان مدیر عامل، سهام صرافی رقیب Coinbase را که تا به امروز بیش از 250 درصد رشد داشته است، سود برد.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.
نویسنده: William Suberg

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید