تحلیلگر: بیت کوین پس از تکمیل این مانور صعودی ممکن است افزایش یابد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • چشم بیت کوین به 74400 دلار رسید
  • مایکل سیلور از سرمایه گذار نهادی بزرگ بیت کوین استقبال می کند

معامله گر کریپتو، علی مارتینز، به اشتراک گذاشت که انتظار دارد در صورت تحقق سناریویی که او توضیح داد، بیت کوین به میزان قابل توجهی افزایش یابد.

چشم بیت کوین به 74400 دلار رسید

طبق توییت مارتینز، بیت کوین در حال حاضر از شکل گیری مثلث متقارن خارج می شود. BTC قصد دارد از خط روند بالایی عبور کند. این تحلیلگر نوشت که بسته شدن مطلوب بالاتر از سطح مقاومت 69,330 دلار به بیت کوین شتاب می دهد تا تا سطح قیمت 74,400 دلار افزایش یابد.

هنگامی که قیمت یک دارایی تثبیت می شود، یک مثلث متقارن روی نمودارها شکل می گیرد، بنابراین دو خط روند همگرا با شیب های مخالف ایجاد می شود.

امروز، 3 ژوئن، ارز دیجیتال پرچمدار جهان با 2 درصد افزایش از 67,755 دلار به 69,100 دلار رسیده است و از زمان نگارش این مقاله در حال تغییر است. افزایش قیمت از سطح فعلی به 74400 دلار فوق الذکر 7.71 درصد خواهد بود. افزایش 2 درصدی به دنبال کاهش شدید روز جمعه 2.19 درصدی است.

مرتبط با

مایکل سیلور از سرمایه گذار نهادی بزرگ بیت کوین استقبال می کند

مایکل سایلر، مبشر آواز بیت کوین، بنیانگذار و رئیس اجرایی MicroStrategy، بزرگترین مالک نهادی بیت کوین، نسل جدید بازیگران نهادی را که برای سرمایه گذاری در بیت کوین از طریق یک ETF بر اساس پلتفرم X وارد می شوند، تحسین کرد.

او ویدئویی را در مورد بحثی در مورد سرمایه گذاری هیئت سرمایه گذاری ایالتی ویسکانسین در سرمایه گذاری مقدار قابل توجهی از وجوه در سهام بیت کوین ETF به اشتراک گذاشت. مقدار پول نقد سرمایه گذاری شده در ETF در مجموع 180 میلیون دلار است. این کمتر از یک درصد ارزش کل دارایی های مدیریت شده توسط این موسسه یا 180 میلیارد دلار است.

دیوید کراوز، دانشیار دانشکده بازرگانی دانشگاه مارکت، معتقد است که این سرمایه گذاری احتمالاً تنها یک نقطه ورود خواهد بود. کراوس فکر می‌کند که صندوق بازنشستگی تاکنون این موضوع را آزمایش می‌کند تا واکنش مردم به خرید ETF بیت‌کوین را ببیند.

پروفسور معتقد است که این سرمایه گذاری ETF بیت کوین تاثیر زیادی بر استراتژی سرمایه گذاری کلی صندوق نخواهد داشت مگر اینکه تصمیم بگیرد یک موقعیت 1٪ یا 2٪ در صندوق ایجاد کند. مایکل سایلر با اشاره به این ویدئو در توییتی نوشت که “صندوق های بازنشستگی از نظر مالی سالم ارزش بیت کوین را می بینند.”


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید