حداکثر گرایی بیت کوین در سال 2023 جالب است؟ جو هال افکار خود را به اشتراک می گذارد


جو هال حامی بیت کوین معتقد است که تمام پروژه های ارز دیجیتال دیگر در سال های آینده به بیت کوین تبدیل خواهند شد.

در این فصل آب پز خارج از، Elisha Owusu Akyaw از Cointelegraph که در آستانه بیت کوین 2023 در میامی ضبط شده است، با Joe Hall خبرنگار Cointelegraph درباره معنای حامی بیت کوین (BTC) و وضعیت فعلی شبکه بیت کوین صحبت کرد. این بحث از حداکثر گرایی بیت کوین و زندگی بر اساس استاندارد بیت کوین گرفته تا بیت کوین Ordinals، توکن های BRC-20 و قیمت بیت کوین را شامل می شد.

اولین تعامل هال با بیت کوین زمانی بود که چیزهایی را به صورت آنلاین خرید. اولین برداشت او از اولین ارز دیجیتال این بود که در آن زمان استفاده از آن دشوار بود، اما در سال‌های بعد تغییر کرد. هال توضیح می‌دهد که برخی از رویدادهای شخصی باعث شد که او در طول همه‌گیری کووید-19، زمانی را برای انجام تحقیقات گسترده در مورد بیت‌کوین بیابد. این تحقیق نظر او را تغییر داد و باعث شد متوجه شود که بیت کوین چقدر برای امور مالی جهانی انقلابی است.

در طول سال‌ها، جامعه بیت‌کوین به گونه‌ای تکامل یافته است که فلسفه‌های متعددی را با هدف تعیین جایگاه بیت‌کوین در بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال و بیان نحوه درک برخی از اعضای جامعه از بیت‌کوین در بر می‌گیرد. سالن تاکید می کند اشاره به افزایش چندین برچسب به عنوان مردمی که خود را ساده‌گرایانه بیت‌کوین، مینیمالیست، میانه‌رو و حداکثرگرا می‌نامند. هال استدلال می‌کند که برچسب‌ها می‌توانند یک محیط سمی ایجاد کنند، اما دلیل خوبی هم وجود دارد که به طور منظم از آنها استفاده می‌شود.

هال توضیح می‌دهد که او یک ماکسیمالیست بیت‌کوین را کسی توصیف می‌کند که سعی می‌کند بیشترین بهره را از بیت‌کوین ببرد و اثرات آن را به حداکثر برساند در حالی که فقط بیت‌کوین را نگه می‌دارد و از ارزهای دیجیتال دیگر استفاده نمی‌کند. خبرنگار کوین تلگراف همچنین توضیح می دهد که شغل او به دلایل کاملاً تجربی از سایر پلتفرم های مرتبط با رمزنگاری استفاده می کند.

هال همچنین تجربه خود را از زندگی بر اساس استاندارد بیت کوین در چند سال گذشته به اشتراک می گذارد. هال می‌گوید زندگی با بیت‌کوین راحت‌تر از پوند انگلیس است، زیرا افراد بیشتری نسبت به استرلینگ، بیت کوین را در مکان‌های مختلف می‌پذیرند. با این حال، او همچنین به موضوعاتی مانند پرداخت مالیات و نوسان قیمت ها اشاره می کند که به عقیده او گاهی اوقات می تواند چیز خوبی باشد.

مرتبط با: انتزاع حساب می تواند میلیارد کاربر بعدی را به اتریوم – مدیر عامل شرکت Ambire – بیاورد

آخرین قسمت را ببینید عجله آن را دارای Joe Hall در Apple Podcasts، Spotify، Google Podcasts یا TuneIn. برای پادکست های آموزنده بیشتر، از صفحه پادکست های کوین تلگراف دیدن کنید.


نویسنده: Elisha Owusu Akyaw

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید