بیت کوین Maxi Fred Krueger هشدار مهمی به اتریوم می دهد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

به زودی برای پست کردن فرد کروگر که به حمایت وفادارش از بیت کوین معروف است، انتقاد شدیدی از اتریوم (ETH) در پلتفرم X با عنوان “ETH کاملاً از واقعیت جدا شده است. یک شیرجه عمیق” مطرح کرد و توجه را به روندهای مربوطه جلب کرد و به یک نکته اشاره کرد. چشم انداز غم انگیز بازار این دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار است.

نگرانی در مورد کاهش فعالیت کاربر ETH

کروگر با اشاره به اینکه علیرغم افزایش قیمت اتریوم که نشان دهنده یک اکوسیستم قوی است، شروع کرد، استفاده واقعی از بلاک چین اتریوم شاهد کاهش قابل توجهی بوده است. او تاکید کرد که در حالی که ETH به 3000 دلار افزایش یافت، تعداد کاربران فعال روزانه (DAU) در شبکه اتریوم از 120000 در سال 2021 به تنها 66000 در سال گذشته کاهش یافت.

کاهش تعداد کاربران فعال همچنین با کاهش تعداد در Uniswap V3، پروتکل تبادل غیرمتمرکز پیشرو اتریوم (DEX) نشان داده شده است. کروگر اشاره کرد که ابزار اتریوم به عنوان یک پلتفرم تراکنش در حال ضعیف شدن است و تنها 16000 DAU در تضاد کامل با بیش از 60000 DAU در سال 2020 است.

این آمار به ویژه با توجه به نقش اتریوم در اکوسیستم مالی غیرمتمرکز (DeFi) و تمایل آن برای تبدیل شدن به ستون فقرات برنامه‌های غیرمتمرکز مختلف (dApps)، به ویژه در مواجهه با ارتقای آتی Dencun، نگران‌کننده است.

اتریوم: میم پول در لباس مبدل؟

کروگر وضعیت فعلی اتریوم را به یک «میم کوین» تشبیه کرد و با دارایی‌هایی مانند شیبا اینو (SHIB) مشابهت کرد. او تاکید کرد که علیرغم افزایش ارزش آن، به نظر می رسد ابزار اتریوم کاهش یافته است، به ویژه در مقایسه با سایر شبکه های بلاک چین مانند Solana، Avalanche و Near که تراکنش های ارزان تر و سریع تری را ارائه می دهند.

کروگر همچنین با اشاره به نگرانی‌ها در مورد بررسی‌های نظارتی، نسبت به احتمال تایید صندوق قابل معامله در بورس اتریوم (ETF) ابراز تردید کرد.

از آنجایی که گری جنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) بعید است به ETF اتریوم به دلیل مشکلات احتمالی مربوط به ماهیت پیشگیرانه ETF اتریوم چراغ سبز نشان دهد، کروگر چنین تاییدی را کاتالیزوری برای رشد اتریوم می‌داند. او نسبت به بانکداری هشدار داد.
نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید