مایکل سیلر، کارشناس بیت کوین، 71000 دلار از دست داده است


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • پیام اصلی بیت کوین سایلر
  • بلک راک در ماه گذشته شاهد بیشترین میزان ورودی بود

روز سه‌شنبه، بیت‌کوین، ارز دیجیتال پیشرو در بازار، توانست سطح بحرانی ۷۱۰۰۰ دلار را بازیابی کند. با این حال، در روز گذشته، BTC نتوانست بالاتر از این سطح نگه دارد و در حال حاضر در محدوده 69900 دلار حرکت می کند.

پیام اصلی بیت کوین سایلر

مایکل سیلر بنیانگذار غول هوش تجاری MicroStrategy است که طی چهار سال گذشته سرمایه گذاری خود را در بیت کوین افزایش داده است. در آگوست 2022، سایلر از سمت مدیر اجرایی کنار رفت تا رئیس اجرایی شرکت باقی بماند و مسئول استراتژی BTC شرکت شود. این دقیقاً چهار سال پس از شروع خریدهای منظم BTC توسط شرکت صورت می گیرد.

تاکنون MicroStrategy موفق به جمع آوری 214400 بیت کوین به ارزش بیش از 7.5 میلیارد دلار معادل فیات شده است.

در 21 مه، سایلر توییتی با پیام اصلی بیت کوین منتشر کرد که سیستم مالی سنتی را که در سراسر جهان قرار دارد به ماتریکس در فیلم نمادین Wachowskis تشبیه کرد. او معتقد است که بیت کوین می تواند به افراد کمک کند تا از این ماتریس خارج شوند.

او این توئیت را پس از تغییر دست ارزهای دیجیتال پرچمدار منتشر کرد و در 24 ساعت گذشته 2.20 درصد کاهش یافت و از 71000 دلار به 69800 دلار در زمان نگارش این مقاله رسید.

در همین حال، معامله گر و تحلیلگر محبوب ارزهای دیجیتال، علی مارتینز، توییت کرد که بیت کوین در حال حاضر با حداقل مقاومت در نمودار مواجه است. این پیشنهاد می کند که سرمایه گذاران باید منطقه عرضه کلیدی را بین 70180 تا 70600 دلار تماشا کنند. در این سطوح، 273000 بیت کوین در بیش از 450000 کیف پول انباشته شد. مارتینز فکر می کند “شانس به نفع گاو نر است.”

مرتبط با

بلک راک در ماه گذشته شاهد بیشترین میزان ورودی بود

بر اساس داده‌های ارائه‌شده توسط حساب تحلیلی @spotonchain، در ۲۱ می، ETF‌های بیت‌کوین جریان قابل‌توجهی را تجربه کردند که برای مدت طولانی مشاهده نشده بود. در مجموع، این سرمایه ها بیش از 307 میلیون دلار بیت کوین جذب کرده اند.

تاکنون خالص ورودی ها برای هفت روز معاملاتی متوالی مثبت بوده است. منبع داده تاکید کرد که این یک ورودی قوی بود. صندوق بلک راک در نتیجه بهبودی روزانه 291 میلیون دلار ورودی دریافت کرد که بزرگترین ورودی برای صندوق در 32 روز معاملاتی گذشته بود.

در مورد Grayscale، پس از چهار روز متوالی ورودی بدون وقفه، شاهد ورود صفر BTC بود.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید