بیت کوین به سمت FOMC می رود زیرا حجم نشانه گذاری موانع قیمت بیت کوین را افزایش می دهد


همانطور که بازارها برای نوسانات افزایش نرخ فدرال رزرو آماده می شوند، بعید به نظر می رسد که قیمت بیت کوین شکسته شود.

بیت کوین (BTC) در افتتاحیه وال استریت در 3 می به پایین ترین حد روزانه رسید زیرا بازارها برای تصمیم گیری نرخ فدرال رزرو ساعت شماری می کنند.

نمودار کندل استیک ۱ ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (Bitstamp). منبع: TradingView

فدرال رزرو برای تشدید بحران بانکی آماده می شود

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهد که بیت‌کوین/دلار آمریکا در Bitstamp به ۲۸۱۵۲ دلار رسیده است که ۲.۲ درصد نسبت به بالاترین قیمت روزانه کاهش یافته است.

این جفت ارز در جلسه 3 مه کمیته بازار آزاد فدرال (FOMC) که همراه با تعدیل نرخ بهره بود، بی ثبات ماند.

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، احساسات بازار احتمال افزایش 0.25 درصدی را به 90 درصد افزایش داده است تا حرکت های مارس فدرال رزرو را تکرار کند، در عوض انتظار کمی برای غافلگیری وجود دارد.

با توجه به ابزار FedWatch گروه CME، احتمال افزایش 83٪ بود که حدود 15٪ کمتر از روز قبل است.

نمودار احتمالی نرخ هدف فدرال رزرو منبع: CME Group

اما مانند ماه مارس، فدرال رزرو به سمت یک بحران بانکی که با نرخ های بهره بالا تشدید شده است، قدم خواهد گذاشت. سهام چند بانک منطقه ای ایالات متحده در روز گذشته به میزان قابل توجهی کاهش یافت و این نگرانی را ایجاد کرد که بحران به جایی نرسیده است.

بخش بانکداری منطقه ای GCI سومین کاهش روزانه بزرگ این بحران را اعلام کرد و نزدیک به 7 درصد سقوط کرد. با این حال، ما هیچ نظری از FDIC یا فدرال رزرو دریافت نکرده ایم. گفت روز پیروان توییتر

در واقع، انتظار می رود فدرال رزرو امروز دوباره نرخ بهره را افزایش دهد. در همین حال، دیگر هیچ تیتر مهمی از این بحران گزارش نمی دهد. عدم توجه به آنچه که برای سیستم ما اتفاق می افتد بسیار نگران کننده است.»

کوبیسی به ETF بانکداری منطقه ای SPDR S&P آمریکا اشاره کرد که از ابتدای سال بیش از 30 درصد کاهش داشته است.

آرتور هیز، مدیرعامل سابق غول مشتقات رمزنگاری BitMEX، چشم انداز تیره‌ای مشابهی داشت و پیش‌بینی کرد که کاهش چندین بانک منطقه‌ای در این هفته در اقدامی کپی پس از تعطیلی First Republic Bank در آخر هفته.

PACW 10 درصد کاهش یافته است. کودک من! آیا آنها می توانند تا جمعه به عقب برسند یا فدرال رزرو برای ما سورپرایز دارد؟ مورد سوال قرار گرفت در توییت بعدی

“آیا داشتن چنین سیستم بانکی منعطف در Pax Americana عالی نیست؟”

امید کمی برای شکستن قیمت بیت کوین

علی‌رغم نگرانی‌های بانکی، بیت‌کوین دور مانده است، نمی‌تواند از احساسات سرمایه‌گذاری کند و در محدوده معاملاتی کاملاً ثابت باقی مانده است.

مطالب مرتبط: ماینرهای بیت کوین از سال 2010 تاکنون 50 میلیارد دلار در جوایز بلاک بیت کوین به دست آورده اند.

شکی نیست که بیت کوین در حال از دست دادن شتاب است. در حال حاضر در حال تغییر است و هر اتفاقی که در آینده بیفتد ساختار بازار و احتمالاً حرکت بزرگتر بعدی را تعیین خواهد کرد.» تاجر محبوب Daan Crypto Trades خلاصه شده است.

در بالای 30000 دلار، روند صعودی ادامه خواهد داشت. زیر 27000 دلار یک ساختار بازار نزولی ایجاد می کند.

نمودار توضیحی BTC/USD. منبع: Daan Crypto Trades/ توییتر

دوست تاجر پنتوشی روشن شد الیزی یک هدف نزولی در حدود 25000 دلار برای تجارت بالقوه بعدی خود تعیین کرده است، در حالی که در دو منطقه نزدیک تر به قیمت لحظه ای پیشنهاد داده است که در آن “ماشه را می کشد”.

Trader Crypto-ROD در عین حال نقشه راه کوتاه مدت BTC/USD خوش بینانه تری را به اشتراک گذاشت.

با این حال، یافتن یک شکست صعودی محکم در میان مفسران دشوار بود، با معامله‌گر جاستین بنت که کاهش حجم را به عنوان یک علامت هشدار آشکار مبنی بر اینکه پتانسیل صعودی مشخص شده است، ذکر کرد.

زمانی که حجم به این شکل به نظر می‌رسد، می‌خواهم بدانم که چگونه بسیاری از مردم معتقدند که بیت‌کوین امسال به 100000 دلار یا حتی 50000 دلار خواهد رسید. استدلال کرد در 2 می

“تجمع در کاهش حجم = فرسودگی.”

نمودار توضیحی BTC/USD. منبع: جاستین بنت/ توییتر

مجله: چگونه هوش مصنوعی را کنترل کنیم و افراد را با کریپتو تشویق کنیم؟

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.
نویسنده: William Suberg

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید