شرکت لایتنینگ بیت کوین ریور 35 میلیون دلار در میان “موج جدید پذیرش شرکت” جمع آوری کرد.


الکس لیشمن، مدیرعامل ریور می‌گوید: «ما شاهد موج دیگری از علاقه بیت‌کوین هستیم که عمدتاً ناشی از پذیرش تجاری و نهادی است. “این توسط هیاهو تحریک نمی شود.”

ممکن است موجی در بیت کوین Ordinals ایجاد کرده باشد، اما یک جریان پنهان قوی در سرمایه گذاری در شرکت های فقط بیت کوین وجود دارد. ریور، یک شرکت فناوری و خدمات مالی بیت کوین (BTC) مستقر در ایالات متحده، آخرین شرکتی است که سروصدا کرده است.

با وجود بازار نزولی، ریور یک دور سرمایه گذاری 35 میلیون دلاری سری B را اعلام کرد. پیتر تیل، بنیانگذار Paypal، دور Kingsway Capital را با مشارکت های قابل توجهی از جمله Cygni، Goldcrest و Valor Equity Partners رهبری کرد.

به گفته الکس لیشمن، مدیرعامل ریور، موج جدید علاقه مندی بیت کوین «تا حد زیادی ناشی از پذیرش تجاری و نهادی است». اضافه:

ورشکستگی بانک‌ها و کمک‌های مالی امسال زنگ خطری بوده است که شکاف‌های سیستم مالی سنتی را آشکار می‌کند و به ما یادآوری می‌کند که چرا بیت‌کوین تا این اندازه مهم است – راهی امن برای اقتصاد جهانی قوی‌تر و شفاف‌تر. “

این شرکت مستقر در سانفرانسیسکو یکی از بزرگترین گره های لایتنینگ بیت کوین را اجرا می کند که امکان پرداخت و مدیریت نقدینگی را برای شبکه لایتنینگ بیت کوین فراهم می کند.

بهترین گره های لایتنینگ بیت کوین از نظر ظرفیت. منبع: River.com

River Lightning API به شرکت ها اجازه می دهد تا به راحتی با شبکه لایتنینگ ادغام شوند. این سرویس قبلاً مسئولیت یکی از بازیگران کلیدی در چشم انداز پرداخت بیت کوین را بر عهده گرفته است. کیف پول Chivo السالوادور از River برای پرداخت های بیت کوین تقریباً فوری و تقریباً رایگان استفاده می کند.

ریور یکی از اولین پذیرندگان شبکه لایتنینگ، مشابه صرافی‌های ارز دیجیتال جهانی مانند Bitfinex و Kraken بود.

تصویری از ظرفیت گره رعد و برق رودخانه و کانال های متصل. منبع: Mempool.space

همچنین، بزرگ‌ترین صرافی‌های جهان، کوین‌بیس و بایننس، ممکن است لایتنینگ را بپذیرند، زیرا جهان به تدریج به شبکه پرداخت کم‌هزینه و پرتوان عادت می‌کند. لیشم، مدیرعامل ریور در کنفرانس Advancing Bitcoin در لندن به کوین تلگراف گفت:

“من فکر می کنم ما هنوز خیلی زود هستیم. بله، چیزهای بزرگ زیادی در حال رخ دادن است. ما در حال ایجاد این پایه واقعا عالی از نظر پروتکل هستیم.”

او گفت که این مهم است که ببینیم افراد بیشتری «از مشکلات واقعی انسانی کار می کنند». ما به بیش از این نیاز داریم.» با توجه به افزایش کارمزد تراکنش‌های زنجیره اصلی به دلیل شوق میم کوین، تعداد بیشتری از صرافی‌ها و شرکت‌های ارز دیجیتال ممکن است به عنوان راه‌حل به شبکه لایتنینگ روی بیاورند.

مرتبط با: وضعیت شبکه لایتنینگ بیت کوین در سال 2023

ریور به لیست رو به رشد شرکت‌های بیت‌کوین که در بازار نزولی صعود کرده‌اند، پیوست. ارائه دهنده خدمات نظارتی Unchained Capital اخیراً 60 میلیون دلار جمع آوری کرده است، در حالی که برنامه آموزشی السالوادور سرمایه گذاری های متعددی از طرفداران بیت کوین در سراسر جهان دریافت کرده است.


نویسنده: Joe Hall

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید