بیت کوین: رویدادهای مهمی که ممکن است بر بازار کریپتو تأثیر بگذارد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

با شروع ماه مه، جامعه ارزهای دیجیتال در انتظار رویدادهایی است که می تواند بیت کوین و بازار گسترده تر ارزهای دیجیتال را تحت تاثیر قرار دهد. بلاک چین وو چند مورد از این رویدادهای مهم را با جدول زمانی ماه می برجسته می کند.

سرمایه گذاران منتظر تصمیم نرخ بهره هستند که فدرال رزرو در روز چهارشنبه اول ماه مه اعلام خواهد کرد. انتظار می رود بانک مرکزی نرخ بهره را بدون تغییر نگه دارد. بازار به دنبال سرنخ هایی از جروم پاول، رئیس فدرال رزرو در مورد آنچه که باید قبل از کاهش نرخ بهره اتفاق بیفتد، خواهد بود.

نشست این هفته، که شامل کنفرانس مطبوعاتی پاول بود، در حالی برگزار شد که داده‌های اقتصادی کاهش اعتماد مصرف‌کننده و ادامه فشار دستمزدها را آشکار کرد. پاول در آخرین سخنرانی خود به عدم پیشرفت بیشتر در کنترل تورم و تداوم قدرت بازار کار اشاره کرد. داده های اخیر، همراه با انتظارات برای گزارش مشاغل قوی در روز جمعه، بعید است که او را وادار به تجدید نظر کند.

انتظار می رود که ایالات متحده CPI آوریل را در 15 می اعلام کند. همچنین در این ماه، جامعه کریپتو منتظر تایید احتمالی ETF های اسپات اتریوم توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) است. یک نتیجه مثبت می تواند فشار خرید را در بازار ایجاد کند.

انتظار می‌رود که SEC در تاریخ 23 می به درخواست VanEck Spot ETF پاسخ دهد و سپس در 29 می به درخواست ETF نقطه BTC آن پاسخ دهد.

بیت کوین در روز چهارشنبه نزدیک به 9 درصد سقوط کرد و بدترین عملکرد ماهانه خود را از پایان سال 2022 در آوریل به ثبت رساند زیرا سرمایه گذاران پول خود را از این ارز دیجیتال بیرون کشیدند. بیت کوین به پایین ترین حد روزانه خود یعنی 56500 دلار سقوط کرد و زیان خود را برای دومین روز به 64727 دلار رساند.

به نظر می‌رسد احتمال افزایش نرخ بهره برای دوره‌های زمانی طولانی‌تر بر ارزهای دیجیتال تأثیر می‌گذارد، همانطور که از دست دادن عمیق‌تر بیت‌کوین نشان می‌دهد.

بیت کوین در ماه آوریل نزدیک به 16 درصد سقوط کرد زیرا علاقه به وجوه قابل معامله در مبادلات بیت کوین در ایالات متحده پس از اینکه قبلاً این توکن را به بالاترین حد خود رسانده بود، کاهش یافت. قیمت بیت کوین در حال حاضر 22 درصد کمتر از قیمت 73803 دلاری خود در ماه مارس است که نشان دهنده بازار نزولی است.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید