معاملات بیت کوین جک بیت کوین بر اساس لیستی از ریسک ها و مؤلفه ها است

معاملات بیت کوین جک بیت کوین بر اساس لیستی از ریسک ها و مؤلفه ها است


هنگام ارزیابی بازار کریپتو، بیت کوین جک به چندین مؤلفه از یک لیست ساخته شده نگاه می کند و تجزیه و تحلیل خود را بر اساس زمان بندی به جای سطوح قیمت خاص استوار می کند.

شخصیت معروف توییتر بیت کوین جک که با نام @BTC_JackSparrow توییت کرده بود به کوین تلگراف پیوست. اسرار تجارت کریپتو پادکست برای مصاحبه ضبط شده در 19 دسامبر. جک بسیاری از موضوعات این اپیزود را پوشش می‌دهد، از جمله اینکه چگونه به فضای کریپتو نگاه می‌کند و زمان‌بندی را بر سطح قیمت اولویت می‌دهد – “وقتی” به جای “کجا”. جک بازار ارزهای دیجیتال را بر اساس فهرستی از عوامل خطر احتمالی که خود ایجاد کرده است، تحلیل می‌کند.

او گفت: «وقتی به «چه موقع» نگاه می‌کنم، سعی می‌کنم قبل از اینکه فکر کنم لیست ریسک به اندازه کافی از بازار پراکنده می‌شود، بفهمم در بازار چه می‌گذرد و چه چیزی را می‌خواهم ببینم. ضمن پاسخ به سوالی در مورد قیمت بیت کوین (BTC) در هنگام ثبت نام.

جک اشاره کرد که فهرستی شخصی از دارایی‌های صنعت کریپتو، عوامل اقتصادی جهانی و سایر مؤلفه‌ها دارد. با این لیست، او خطرات و پیامدهای اجزای به هم پیوسته آن را می سنجد و از آن برای شکل دادن نظر خود در مورد قیمت بیت کوین و چشم انداز آینده استفاده می کند.

لیست جک شامل سؤالاتی در مورد تأثیر منفی بالقوه بر صنعت کریپتو است، در صورتی که نگرانی های او در مورد Silvergate و شرکت صحت داشته باشد. یکی از سوالات او تا حدی به ادعاهایی در مورد روابط این شرکت با FTX مربوط می شود، با حداقل یک شکایت مبنی بر اینکه سیلورگیت به FTX در انجام عملیات غیرقانونی کمک کرده است.

ظاهراً این فهرست فهرست پیچیده ای از اقلام تو در تو است که به نظر او می تواند بر قیمت بیت کوین تأثیر بگذارد. او درباره جزئیات در حال ظهور صنعت کریپتو گفت: «ما در حال کشف بیشتر و بیشتر هستیم. او توضیح داد که استفاده از این لیست همراه با تحلیل تکنیکال و سنجیدن ریسک ها به او کمک کرد تا سطح قیمتی را که در آن ممکن است تصمیم به خرید بیت کوین بگیرد، تعیین کند.

مصاحبه با جک شامل چندین نکته دیگر مانند تجربه و تلاش های جک در برنامه نویسی، منشأ نام توییتر او و موارد دیگر بود. بخشی از سری جدید پادکست Cointelegraph، اسرار تجارت کریپتو مصاحبه با معامله گران کریپتو، سرمایه گذاران، تحلیلگران و سایر شخصیت ها در مورد موضوعاتی که بر تجارت و سرمایه گذاری کریپتو متمرکز است.

به این قسمت در صفحه پادکست های کوین تلگراف، پادکست های اپل، اسپاتیفای، پادکست های گوگل و تون این گوش دهید.

دیدگاه‌ها، نظرات و دیدگاه‌های بیان شده در این پادکست به تنهایی متعلق به مشارکت‌کنندگان است و نیازی به بازتاب یا ارائه دیدگاه‌ها و نظرات Cointelegraph نیست.


نویسنده: Benjamin Pirus

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉