گزارش: بیت کوین پادشاه آگاهی از برند کریپتو برای استرالیایی ها است


گزارش IRCI بیان می‌کند که استرالیایی‌ها همچنان به بیت‌کوین اعتقاد دارند و باور جمعیت‌شناختی در حال افزایش است.

بیت کوین (BTC) در یک نظرسنجی در صدر جدول کریپتوهای پایین به بالا قرار گرفت. با توجه به 2000 استرالیایی که توسط شاخص مستقل ارزهای دیجیتال (IRCI) مورد بررسی قرار گرفتند، بیت کوین از نظر آگاهی از برند، مالکیت و احساسات کلی رتبه یک است.

بر اساس این گزارش، 92 درصد استرالیایی ها در مورد ارزهای دیجیتال شنیده اند، در حالی که بیت کوین بالاترین آگاهی از برند را دارد. بر این اساس، 90.80 درصد از پاسخ دهندگان نام بیت کوین را شنیده اند.

استفان لیورا، پادکستر محبوب بیت کوین از استرالیا، اعداد و ارقام را روشن می کند. لیورا به کوین تلگراف گفت: “بیت کوین همانطور که برای اولین بار بود به رشد خود در آگاهی از برند ادامه می دهد و این لحظه صفر به یک بود که واقعاً شبیه کشف آتش یا اختراع ماشین چاپ بود.”

بیت کوین همچنین دارای قوی ترین جامعه سازندگان و مربیان است، بنابراین در چرخه های بازار ادامه می یابد.

شناسایی بیت کوین در استرالیا با وجود کاهش قیمت به ده ها در ابتدای نوامبر در استرالیا در حال رشد است. استرالیایی ها در بلندمدت روند صعودی را نشان می دهند. این گزارش به اشتراک می‌گذارد که جمعیت تقریباً ۲۶ میلیونی استرالیا «در درازمدت به کریپتو اختصاص دارد، با پذیرش عمومی و اعتماد بلندمدت به آینده این صنعت بالاست».

در واقع، اکثر دارندگان کریپتو مورد بررسی معتقدند که قیمت بیت کوین تا سال 2030 به بالای 30000 دلار خواهد رسید. تقریبا دو برابر قیمت امروز حتی برای کسانی که در این نظرسنجی صاحب ارزهای دیجیتال نیستند و بنابراین تمایل کمتری به افزایش ارزش سرمایه‌گذاری‌شان دارند، 43 درصد از پاسخ‌دهندگان معتقدند قیمت هر بیت‌کوین بالاتر از 30000 دلار خواهد بود.

آدریان پرزلوزنی، مدیرعامل ایندیپندنت رزرو گفت: «با وجود این نوسان، داده‌های IRCI در سال 2022 به وضوح نشان می‌دهد که علاقه و سرمایه‌گذاری استرالیا در ارزهای دیجیتال همچنان بالاست و به شتاب خود ادامه می‌دهد.»

در کوتاه‌مدت، این جوانترین جمعیتی است که دارایی‌های کریپتو را سریع‌ترین کاهش داده است. در گروه سنی 18 تا 24 سال از 33.3 درصد به 55.7 درصد کاهش می یابد. همچنین، به طور کلی، مالکیت کریپتو از 28.8 درصد به 25.6 درصد در سال گذشته کاهش یافته است.

در مورد اینکه چرا نرخ مالکیت کریپتو و بیت کوین در استرالیا در سال 2022 کاهش یافت، لیورا این کاهش را توضیح داد: “من آن را به نوسانات دوره ای معمول قیمت ها نسبت می دهم.”

از قضا، اکنون در بازار نزولی قرار دارد زیرا سفته بازان جدید بیشتر در مورد ارزش های واقعی بیت کوین می آموزند و تبدیل به HODLers و احتکار کننده هایی می شوند که پایه و اساس چرخه بعدی را می سازند.

اما همانطور که Livera اشاره می کند، مشخص نیست که گروه ها دیگر چه دارایی هایی را در اختیار ندارند. این گزارش بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال مانند Solana (SOL) یا Ethereum (ETH) را با سؤالات گسترده تر گرد هم می آورد. به عنوان مثال، علیرغم این واقعیت که وعده اتریوم مبنی بر تبدیل شدن به یک ارز نیست، بلکه راهی برای کسب درآمد از پلتفرم است، “آیا ارز دیجیتال به طور گسترده توسط مردم و مشاغل پذیرفته خواهد شد؟” DApps

مطالب مرتبط: استرالیایی ها هشدار دادند که از کیف پول های کاغذی رمزنگاری که در خیابان پیدا می کنند اجتناب کنند

علیرغم اینکه جوانترین گروه سنی است که عاشق رمزارزها شده است، آگاهی استرالیایی ها نسبت به ارزهای دیجیتال به طور کلی به 92 درصد افزایش یافته است، از 91.2 درصد در سال گذشته. بیت کوین همچنان محبوب ترین ارز دیجیتال است زیرا 90.8 درصد از پاسخ دهندگان با بیت کوین آشنا هستند.

جالب اینجاست که آگاهی از بیت کوین در میان افراد بالای 65 سال به 93.5 درصد رسیده است که نشان می دهد رونق ها شروع به گرم شدن نسبت به بیت کوین کرده اند.
نویسنده: Joseph Hall

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید