«بیت‌کوین پادشاه است»: پیتر برانت پیش‌بینی حماسی جدید BTC را فاش می‌کند


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

تاجر برجسته پیتر برانت اخیراً فضای کریپتو را با بیان یک بیانیه جسورانه در مورد X تحریک کرده و از برتری چشمگیر بیت کوین نسبت به طلا در درازمدت تبلیغ می کند. برانت، کهنه کار عرصه تجارت، بیت کوین را به عنوان حاکم بلامنازع به تصویر کشید و نقره را به عنوان یک شوخی دربار توصیف کرد، در حالی که طلا را به یک بارون صرف تنزل داد.

برانت در حمایت از ادعای خود با نموداری جذاب، کاهش مداوم ارزش طلا را نسبت به بیت کوین از زمان ظهور بیت کوین در صرافی ها در اوایل دهه 2010 نشان داد. در طول 12 سال، ارزش طلا از 740 بیت کوین به تنها 0.0352 بیت کوین کاهش یافت و به دیدگاه صعودی برندت در مورد تسلط بیت کوین اعتماد کرد.

آیا ETF های بیت کوین به زودی فروخته می شوند؟

علیرغم پیش‌بینی‌های مصمم برانت، چشم‌انداز کنونی چشم‌اندازی متفاوت ارائه می‌دهد. اریک بالچوناس، کارشناس ETF اخیرا با اشاره به افزایش جذابیت طلا نسبت به BTC، به تغییر احتمالی در احساسات بازار اشاره کرد.

بالچوناس پیشنهاد کرد که مبارزات اخیر بیت کوین، همراه با افزایش علاقه به طلا، می تواند به معنای انحراف موقت وجوه از ارز دیجیتال باشد.

در حالی که چشم انداز بلند مدت برانت بر برتری پایدار بیت کوین تاکید می کند، مشاهدات بالچوناس به نوسانات کوتاه مدت اشاره می کند که می تواند بر پویایی بازار تأثیر بگذارد. این کارشناس خاطرنشان کرد که جریان بی سابقه 54 روزه برای ETF های بیت کوین به طور بالقوه می تواند معکوس شود و نشان می دهد که سرمایه گذاران می توانند توجه خود را به طلا و ابزارهای مرتبط معطوف کنند.

در پرتو این دیدگاه های متضاد، محیط برای تعامل پویا بین بیت کوین و طلا در عرصه مالی آماده می شود.
نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید