مدیر اجرایی Fidelity می گوید بیت کوین “طلای نمایی” است


فهرست

  • دلیل عملکرد ضعیف بیت کوین
  • هفته بی ثبات بیت کوین

Jurrien Timmer، مدیر کلان جهانی در Fidelity Investments. ادعاها او گفت که بیت کوین، ارز دیجیتال پیشرو از نظر ارزش بازار را به عنوان «طلای تصاعدی» می‌بیند. او گفت: «از نظر من، بیت کوین طلای نمایی و بازیکنی مشتاق در تیم ذخیره ارزش است.

دلیل عملکرد ضعیف بیت کوین

تایمر همچنین در پست های رسانه های اجتماعی خود به عملکرد ضعیف اخیر بیت کوین اشاره کرد.

او معتقد است دلیل اینکه چرا ارز دیجیتال پیشرو پس از رسیدن به اوج فعلی خود یعنی 73737 دلار در ماه مارس نتوانست شتاب قابل توجهی به دست آورد، کند شدن رشد شبکه است.

مرتبط با

تیمر گفت: “به نظر من، این واگرایی بین قیمت و پذیرش ممکن است توضیح دهد که چرا بیت کوین در مسیر رسیدن به بالاترین حد بالقوه تاریخ کمی کند شده است. آونگ تنها تا کنون نوسان خواهد کرد.”

تایمر پیش‌بینی کرد که تنها در صورتی که رشد شبکه به نحوی دوباره تسریع شود، ارز دیجیتال پیشرو می‌تواند به بالاترین حد خود برسد.

مرتبط با

به گفته مدیر اجرایی Fidelity، رشد کلی شبکه بیت‌کوین ناشی از کمبود ذاتی ارز دیجیتال، چرخه پولی و سیاست‌گذاری و احساسات سرمایه‌گذاران است.

هفته بی ثبات بیت کوین

روز چهارشنبه، قیمت بیت کوین به طور ناگهانی زیان های عمده ای را که در اوایل این هفته به دلیل تورم کمتر از حد انتظار ایالات متحده ثبت شده بود، جبران کرد. با این حال، برخی اظهارات جنگ طلبانه توسط جروم پاول، رئیس فدرال رزرو انجام شد.

در زمان نوشتن این مقاله، این ارز دیجیتال در صرافی Bitstamp با قیمت 66794 دلار تغییر می‌کند.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید