پیتر شیف مدعی شد بیت کوین مرده است


پیتر شیف با اعلام اینکه بزرگترین ارز دیجیتال علیرغم معامله نزدیک به رکورد خود، در حال حاضر مرده است، فهرست آگهی های ترحیم بیت کوین را گسترش داده است.

ادعای پر از عذاب بر این واقعیت استوار است که بیت کوین از آوریل تاکنون عملکرد بسیار ضعیفی نسبت به نقره داشته است (به ترتیب 2 و 21 درصد).

شیف اضافه کرد که حامیان بیت کوین با شرط بندی روی این ارز دیجیتال «مقداری پول» از دست خواهند داد.

مرتبط با

البته جامعه ارزهای دیجیتال، شیف را متهم کرد که فقط بر روی بازه‌های زمانی کوچک برای ترویج روایت خود تمرکز کرده است. شایان ذکر است که بیت کوین نسبت به سال گذشته نزدیک به 60 درصد رشد داشته است. برای مقایسه، نقره 14.46 درصد افزایش یافته است.

شیف به دنبال نامزدی نیست

شیف به طور گسترده به عنوان یکی از بدنام ترین منتقدان بیت کوین شناخته می شود. او از سال 2011، زمانی که ارز دیجیتال با دلار میم تغییر کرد، آن را رد کرده است.

شیف در آخرین پست خود در شبکه های اجتماعی با کسانی که ادعا می کردند او فقط برای جلب توجه به بیت کوین حمله کرده بود، مخالفت کرد. استدلال او این است که تمجید از ارزهای دیجیتال توجه بیشتری را به خود جلب می کند. او گفت: «اما من حاضر نیستم صداقت خود را فقط برای جذب فالوور یا افزایش تعامل فدا کنم.

مرتبط با

انگیزه او از طرفداران بیت کوین ناشی می شود که ارز دیجیتال را به عنوان نسخه دیجیتالی طلا تبلیغ می کنند. او می گوید: “مبلغان بیت کوین سعی می کنند مردم را متقاعد کنند که به جای طلا بیت کوین بخرند. من نمی خواهم مردم این اشتباه را مرتکب شوند. اگر پمپ کننده های بیت کوین از ادعای این که بیت کوین طلای دیجیتال است دست بردارند، دیگر نیازی به ارسال پست در این مورد نخواهم داشت.” گفت.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید