بیت‌کوین در گردش: گلس‌نود می‌گوید بیش از 50 درصد در 2 سال جابه‌جا نشده است


برخی معتقدند سرمایه گذارانی که در طول قیمت بالای بیت کوین خرید کرده اند منتظر زمان مناسب برای فروش بودند.

طبق داده‌های جمع‌آوری‌شده توسط پلتفرم تحلیل رمزنگاری Glassnode، بیش از نیمی از بیت‌کوین در گردش (BTC) به مدت دو سال دست نخورده باقی مانده است.

در 10 آوریل، پدیده کریپتو آنتونی پمپلیانو تاکید کرد که 53 درصد از عرضه بیت کوین در گردش در دو سال گذشته غیرفعال بوده است. پومپلیانو با استناد به داده‌های منتشر شده توسط Glassnode خاطرنشان کرد که این معیار برای این معیار خاص که توسط پلتفرم داده ردیابی می‌شود، بالاترین میزان است.

این کارآفرین ارزهای دیجیتال همچنین به معیارهای دیگری مانند بیت کوین اشاره کرد که برای 5 و 10 سال تغییر نکرده است. طبق داده ها، تقریباً 29 درصد از عرضه در گردش بیت کوین در پنج سال گذشته جابه جا نشده است. این معادل بیش از 5.6 میلیون بیت کوین است که در زمان نگارش این مقاله تقریباً 158 میلیارد دلار ارزش دارد.

طی ده سال، تقریباً 2.7 میلیون بیت کوین به ارزش 76 میلیارد دلار دست نخورده باقی ماند. پومپلیانو اظهار داشت که این بیت کوین ها به طور بالقوه می توانند ناپدید شوند یا در دستان “منضبط ترین سرمایه گذاران جهان” قرار گیرند.

مرتبط با: CPI باعث “قتل عام” دلار می شود – 5 چیز که در این هفته در بیت کوین باید بدانید

برخی از اعضای جامعه باور كردن داده ها نشان می دهد که دارندگان در زمانی که بیت کوین در بالاترین حد خود قرار داشت خرید می کردند و منتظر ماندن برای زمان مناسب برای فروش با توجه به جمع‌آوری اطلاعات سکه، CoinGecko، در 10 آوریل 2021، بیت کوین بالای 60000 دلار معامله می‌شد.

در همین حال، این واقعیت که کلمه کلیدی “Bitcoin” اخیراً در صدر فهرست محبوب ترین کلمات جستجو در ایالات متحده قرار گرفته است، نشان می دهد که آمریکایی ها اخیراً در مورد بیت کوین شگفت زده شده اند. این اصطلاح از دیگر کلمات کلیدی پرطرفدار مانند دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق ایالات متحده و الویس پریسلی خواننده آمریکایی پیشی گرفت.

افزایش علاقه آمریکا به جستجوی بیت کوین به دنبال اعلام فدرال رزرو مبنی بر تایید راه اندازی سیستم پرداخت FedNow است. در 16 مارس، دولت ایالات متحده گفت که پلت فرم پرداخت فوری در ماه جولای راه اندازی می شود.

مجله: بیت کوین در سنگال: چرا این کشور آفریقایی از BTC استفاده می کند؟
نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید