بیت کوین: در اینجا سطوح کلیدی برای گاوهای بیت کوین به عنوان نوسانگران قیمت آمده است


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

با نوسانات قیمت بیت کوین، جامعه کریپتو به دقت سطوح کلیدی را که می تواند مسیر کوتاه مدت بزرگترین دارایی کریپتو را تعیین کند، زیر نظر دارد.

به گفته یکی از بنیانگذاران گلس‌نود، که با نام «نجنتروپیک» ادامه دارد

Negentropic اشاره کرد که در میان کاهش قیمت فعلی، بیت کوین (BTC) اکنون پتانسیل بازیابی به 67000 دلار را نشان می دهد.

با این حال، این سطح ممکن است مقاومت ایجاد کند و شکستن آن می تواند بیت کوین را به سمت هدف بالاتر 69500 ​​دلار سوق دهد. از سوی دیگر، سطح 65000 دلار به عنوان یک سطح حمایت روانی مهم در نظر گرفته می شود که می تواند نقش مهمی در حفظ اعتماد سرمایه گذاران داشته باشد.

Negentropic بر اهمیت سطح 65000 دلار نه تنها به عنوان یک حمایت روانی تاکید می کند و از سرمایه گذاران بیت کوین می خواهد که به این سطح توجه کنند. با این حال، با وجود احتمال کاهش به 62000 دلار یا حتی 60000 دلار، جو بازار همچنان محتاطانه خوش بینانه است.

مرتبط با

در حالی که بازار منتظر حرکت بزرگ بعدی بیت کوین است، سرمایه گذاران و معامله گران ممکن است بخواهند این سطوح کلیدی را زیر نظر داشته باشند تا به طور موثر در پویایی بازار فعلی حرکت کنند.

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین پس از سقوط به 64555 دلار در جلسه معاملاتی امروز، با 0.48 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته به 64795 دلار رسیده است. بیت کوین به پایین ترین سطح خود در یک ماه گذشته سقوط کرد زیرا خروج از محصولات سرمایه گذاری دارایی های دیجیتال و احتمال افزایش هزینه های استقراض ایالات متحده برای مدت طولانی تر بر بازار ارزهای دیجیتال تأثیر منفی گذاشت.

همانطور که بیت کوین به زیر سطح 65000 دلار می رسد، IntoTheblock نشان می دهد که داده های زنجیره ای به سطوح تقاضای قوی تا 61600 دلار اشاره می کند. با این حال، نزدیکترین سطح پشتیبانی قابل توجه در حدود 64500 دلار است، جایی که 1.28 میلیون آدرس قبلا بیت کوین خریداری کرده اند.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید