بازی بیت کوین با مشارکت محلی تبادل ارز دیجیتال وارد آفریقا می شود


اقتصاد بازی بیت کوین از گسترش Zebedee به آفریقا و تکمیل عملیات در برزیل و فیلیپین پشتیبانی می کند.

بازیکنان در آفریقا اکنون می توانند مقادیر کمی بیت کوین (BTC) را هنگام بازی های کلاسیک مانند Counter Strike ارسال و دریافت کنند.

Zebedee، یک پردازنده فین‌تک و پرداخت که فضای بازی را هدف قرار می‌دهد، با پلتفرم مبادلات ارز دیجیتال Bitnob برای ارائه گزینه‌های پرداخت و پاداش بازی در آفریقا با استفاده از شبکه لایتنینگ بیت‌کوین (LN) همکاری کرده است..

به عنوان بخشی از این مشارکت، کاربران آفریقایی می توانند از طریق برنامه ها و بازی های پشتیبانی شده توسط Zebedee بیت کوین کسب کنند. پیشنهاد Zebedee به‌عنوان لایه دوم در بازی‌ها عمل می‌کند و به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا پاداش‌های نامشخص درون بازی را برای کوچک‌ترین واحد بیت‌کوین، ساتوشی، مبادله کنند. از طریق مشارکت با Bitnob، می توان آنها را به یک ارز محلی مانند نایرا نیجریه نیز تبدیل کرد.

Ben Cousens مدیر استراتژی Zebedee توضیح داد که این مشارکت توسط توسعه دهندگان بازی انجام می شود که بیت کوین را برای مسابقات و سایر جوایز بازی در نظر می گیرند.

“اگر من اکتیویژن بلیزارد یا EA Games هستم و 30 میلیون بازیکن در بازی هایم در آفریقا دارم و مسابقات یا هدایایی را اجرا می کنم، نمی توانم به آن بازیکنان با ریل فیات پول پرداخت کنم – خیلی گران است. من محدود به ایالات متحده هستم. او گفت: “سعی کنید 0.01 دلار بفرستید.”

“این در مورد بازار 180 میلیارد دلاری برای بازی های ویدئویی است، نه بازی و برنده شدن یا بازی های رمزنگاری شده.”

آفریقا به طور کلی منطقه مورد علاقه شبکه لایتنینگ بوده است، تا حدی به دلیل توانایی LN برای تسهیل تراکنش های کوچک. نورو، بنیانگذار بیت کوین سنگال، به کوین تلگراف گفت: تراکنش های کوچک واقعیت اقتصادی ما هستند.

بازیکنان می توانند از قبل با انجام بازی های محبوب مانند Counter Strike، بیت کوین به دست آورند. منبع: زبیده

آفریقا از جمعیت جوان و جمعیت بومی دیجیتالی بهره می برد. کوزنز ادامه داد: «ما شواهد ثابتی از تقاضای بالا برای پلتفرم خود در قاره آفریقا دیده‌ایم، جایی که قدرت خرید بیت‌کوین به طور قابل‌توجهی بالاتر از بازارهایی مانند ایالات متحده و اروپا است.

در واقع، جفت شدن LN و بازی یک روند رو به رشد در طول بازار نزولی است. کوزنز گفت: «بازی با پاداش» (به جای بازی و برد ناپایدار) عملکرد معنی‌داری را برای توسعه‌دهندگان بازی در برابر کندی رشد درآمد بازی‌های موبایلی افزایش می‌دهد، در حالی که به بازیکنان روشی سرگرم‌کننده و خلاقانه برای بازی ارائه می‌دهد.


نویسنده: Joe Hall

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید