داده‌های PPI سازگار با بیت‌کوین در حالی که قیمت اتر برای ۲ هزار دلار می‌جنگد، گاوها را تقویت می‌کند


در حالی که بیت کوین به فشار مثبت PPI پاسخ نمی دهد، اتر مشغول دفاع از 2000 دلاری است که برای اولین بار در هشت ماه گذشته به دست آورده است.

بیت کوین (BTC) در افتتاحیه وال استریت 12 آوریل حمایت 30000 دلاری را حفظ کرد زیرا داده های کلان اقتصادی بیشتر ایالات متحده از گاوها حمایت کردند.

نمودار کندل استیک ۱ ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (Bitstamp). منبع: TradingView

PPI نشانه کاهش بیشتر تورم در آینده است

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهد که بیت‌کوین/دلار آمریکا نزدیک به 30250 دلار در Bitstamp قرار دارد.

در بحبوحه کاهش نوسانات، داده‌های تورم قیمت تولیدکننده ایالات متحده (PPI) سرنخی به موقع نشان داد که نرخ تورم سریع‌تر از حد انتظار کاهش می‌یابد.

PPI اصلی در برابر انتظارات بازار 3 درصد به 2.7 درصد در سال رسید – یک نتیجه دلگرم کننده برای دارایی های پرخطر.

منبع تفسیر مالی Kobeissi Letter در میان آنها بود. یادداشت کنید بیان شد که کاهش ماهانه مقادیر PPI بزرگترین کاهش از زمان اوج در مارس 2022 بوده است.

نرخ تورم کلی PPI از ژوئن 2022، کمتر از یک سال قبل، از 11.3 درصد به 2.7 درصد کاهش یافته است. وی گفت: از ژوئن 2022 تاکنون هیچ افزایش ماهانه ای در تورم PPI مشاهده نشده است. اضافی.

تدتالکس‌ماکرو، مفسر بازار، پیشنهاد کرد که این ارقام همچنین یک اثر گلوله برفی برای معیار مهم دیگری از تورم، یعنی شاخص قیمت مصرف‌کننده (CPI) ارائه می‌کنند.

او گفت: “این نشان دهنده کاهش بیشتر CPI/PCE در ماه های آینده است.” خلاصه شده است در نظرات در مورد نتیجه PPI.

کاهش سریع تر تورم به طور سنتی عملکرد دارایی های رمزنگاری شده را افزایش می دهد زیرا این امید را ایجاد می کند که سیاست اقتصادی ایالات متحده محدودتر شود.

یک رویداد کلیدی برای فعالان بازار در حال حاضر تغییر نرخ بعدی خواهد بود که فدرال رزرو باید در ماه می تصمیم بگیرد.

با توجه به ابزار FedWatch گروه CME، انتظارات همچنان به نفع افزایش 0.25 درصدی نرخ بهره است و PPI کاری برای تغییر خلق و خوی انجام نداده است.

نمودار احتمالی نرخ هدف فدرال رزرو منبع: CME Group

بیت کوین و اتر در سطوح کلیدی با هم مبارزه می کنند

در همین حال، بیت کوین نتوانسته است همه را متقاعد کند که بالای ده ماهه خود باقی خواهد ماند، در حالی که 30000 دلار را به عنوان پشتیبانی در اختیار دارد.

مطالب مرتبط: آیا اتریوم می تواند ۲ هزار دلار را بشکند؟ قیمت ETH با وجود عرضه قفل جدید، چند قدم نزدیکتر است

منابع نظارتی شاخص‌های مواد در مورد یک سیگنال نزولی در ابزارهای معاملاتی اختصاصی در یک زمینه صعودی گسترده‌تر هشدار دادند.

آ عکس فوری در همین حال، 30 درصد از سطوح خرید و فروش در دفتر سفارش بایننس قبل از PPI، قوی ترین مقاومت را در 30500 دلار نشان داد.

«نقدینگی ارائه نزدیک به محدوده ممکن است نوسانات نزولی را محدود کند، اما این #غرب وحشی کریپتو است، بنابراین همه چیز خوب است. مراقب فرش‌ها باشید.» متریال اندیکاتورز در برخی از نظرات همراه نوشت.

داده های دفتر سفارش BTC/USD (Binance). منبع: شاخص مواد/ توییتر

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، بزرگترین اتر آلتکوین (ETH) در روز مورد توجه قرار گرفت و برای اولین بار از آگوست سال گذشته از 2000 دلار عبور کرد.

نمودار شمعی 1 روزه ETH/USD (Bitstamp). منبع: TradingView

دیدگاه‌ها، نظرات و دیدگاه‌های بیان‌شده در اینجا به تنهایی متعلق به نویسندگان است و نیازی به بازتاب یا ارائه دیدگاه‌ها و نظرات Cointelegraph نیست.
نویسنده: William Suberg

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *