بیت کوین 40000 دلار است؟ دیوید پورتنوی استراتژی جدید BTC خود را به اشتراک می گذارد


دیوید پورتنوی، کارآفرین و تأثیرگذار، برنامه های خود را برای خرید بیت کوین بیشتر در زمانی که قیمت مناسب باشد، به اشتراک گذاشت.

X در ویدئویی که در حساب کاربری خود منتشر کرده است، سطح قیمتی را که در آن آماده است BTC بیشتری بخرد، اعلام کرد.

پورتنوی به عنوان یک سرمایه گذار بلندمدت، دلیلی برای خرید در سطح قیمتی 60000 تا 61000 دلار نمی بیند. پورتنوی قصد دارد در صورت کاهش قیمت به زیر 50000 دلار، بیت کوین به ارزش 5 تا 10 میلیون دلار خریداری کند.

مطابق با داده ها با استفاده از CryptoQuant، دارندگان بسیار طولانی در حال حاضر بیت کوین را می فروشند. از آنجایی که آنها بازار صعودی قوی‌تری را پیش‌بینی می‌کنند، دلیلی برای ماندن در دارایی با کاهش قیمت BTC نمی‌بینند.

منبع: CryptoQuant

با توجه به این به بلوکدارندگان بلندمدت بیت کوین (BTC) در ماه می 2024 تقریباً 10 میلیارد دلار بیت کوین فروختند. با این حال، این سرعت در ژوئن کاهش یافت و بیش از 40000 بیت کوین توسط مالکان فروخته شد.

در هفته گذشته بیت کوین با چالش های بزرگی روبرو شده است. تنها دو روز مانده به سه ماهه اول، این ارز دیجیتال نتوانست سطح مقاومت را بشکند و به زیر 60000 دلار سقوط کرد.

با وجود بهبود فعلی، قیمت بیت کوین در تلاش است تا از سطح 70000 دلاری که برای اولین بار در ماه مارس آزمایش کرده بود، بشکند. در ماه ژوئن، بیت کوین 14 درصد از ارزش خود را از دست داد و از 71000 دلار به حدود 60000 دلار کاهش یافت.


نویسنده: Dan Burgin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید