بیت کوین FOMO از بین رفته است، مدیران سبد سهام بیت کوین را جدی می گیرند – مدیر عامل 3iQ


در مصاحبه ای با کوین تلگراف در طول بیت کوین 2023، فرد پای در مورد اینکه چگونه مقررات پیشرفته کانادا برای تجارت کریپتو سرمایه گذاران را به بازار دارایی های دیجیتال جذب می کند صحبت کرد.

Fred Pye، مدیرعامل 3iQ، اولین سرمایه‌گذار بیت‌کوین در کانادا، ادعا می‌کند که با کمرنگ شدن هیاهوی بیت کوین (BTC)، سرمایه‌گذاران نهادی و مدیران سبد سرمایه‌گذاری به ارزهای دیجیتال اصلی به عنوان «مکانی جدی» برای سرمایه‌گذاری نگاه می‌کنند.

در مصاحبه ای با کوین تلگراف در طول بیت کوین 2023، پای در مورد مقررات پیشرفته کانادا برای تجارت کریپتو و نحوه جذب سرمایه گذاران به بازار دارایی های دیجیتال صحبت کرد.

به گفته پای، مدیران صندوق و سرمایه گذاران نهادی که دارایی های پرتفوی متنوع را مدیریت می کنند، در بحبوحه محیط تورمی جهانی و چالش های اقتصاد کلان به دنبال استراتژی های سرمایه گذاری جایگزین هستند.

“FOMO در بیت کوین از بین رفته است. همه به هوش مصنوعی منتقل شده است. [artificial intelligence]. بنابراین اکنون موسسات و مدیران پورتفولیوی مناسب، کسانی که مسئول مدیریت پرتفوی های متنوع هستند، اکنون به بیت کوین به عنوان یک مکان جدی نگاه می کنند.

Pye می گوید که این فقط در مورد حداکثر کردن سود نیست. موارد استفاده از رمزنگاری برای سرمایه گذاران نهادی روند رو به رشدی در چند سال آینده خواهد بود. او گفت: “موضوع سال 2024 قطعا موارد استفاده است. بنابراین ما این فناوری زیبا را داریم، اکنون بیایید این فناوری زیبا را به کار بگیریم.”

چالش‌های نظارتی برای پذیرش سازمانی مدتی است که وجود داشته است، اما با توجه به محفوظات کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده نسبت به فضای کریپتو، کانادا در راه‌اندازی ETF‌های ارز دیجیتال در آمریکای شمالی پیشتاز است.

مطالب مرتبط: پذیرش رمزارز در حال رونق است، اما نه در ایالات متحده یا اروپا – Bitcoin Builders 2023

ETF به صندوق قابل معامله در مبادلات اطلاق می‌شود که مجموعه‌ای از دارایی‌های قابل معامله در بورس است. آنها ویژگی ها و مزایای بالقوه صندوق های سرمایه گذاری مشترک، سهام و اوراق قرضه را با هم ترکیب می کنند.

تنظیم‌کننده‌های کانادا چندین ETF ارز دیجیتال را در سال‌های اخیر تأیید کرده‌اند که میلیون‌ها دلار را به محصولات کریپتو جذب کرده‌اند، از جمله محصولات بیت‌کوین و اتر (ETH) از 3iQ، Purpose Investments، و Evolve Funds Group.

پای در مورد اجرای ETF دارایی های دیجیتالی تحت نظارت کانادایی گفت: “هیچ وقت به اشتباه قیمت گذاری نشده اند.” و افزود: “اجرای ETF بیت کوین تفاوتی با اجرای یک ETF طلا ندارد. ما قیمت بیت کوین را به همین روش ردیابی می کنیم. کارمزدهای پایین. کار می کند. […] ما می‌توانیم جایی که بیت‌کوین از کجا می‌آید رمزگذاری کنیم، بنابراین فقط بیت‌کوین تمیز می‌خریم. و من فکر می‌کنم همه اینها جنبه‌هایی هستند که به مردم علاقه دارند.”

آخرین تلاش کانادا در زمینه دارایی های دیجیتال مبتنی بر یک مشاوره عمومی در مورد ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) است، با این سوال که مقامات پولی محلی از شهروندان این کشور می پرسند که چه ویژگی هایی را در دلار دیجیتالی بالقوه کانادا لحاظ کنند. انتظار می رود نتایج مشاوره کانادایی ها اواخر امسال منتشر شود.

مجله: بهترین و بدترین کشورها برای مالیات کریپتو – به علاوه نکات مالیاتی کریپتو


نویسنده: Ana Paula Pereira

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید