بیت کوین برای اولین بار 12 سال پیش در سریال های تلویزیونی نمایش داده شد، در اینجا نحوه اتفاق افتادن آن آمده است


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

موضوع محبوب بیت کوین یادآور شد.

این توییت شامل گزیده ای ویدیویی از سریال درام معروف «همسر خوب» بود. این سریال بین سال های 2009 تا 2016 پخش شد و در طول هفت فصل خود مخاطبان زیادی را سرگرم کرد.

در این قسمت، شخصیت آلیشیا فلوریک با بازی جولیانا مارگولیس می‌گوید که شب قبل آنلاین شد و یک بیت‌کوین خرید. شخصیت جیسون بیگز (دیلان استک) می‌گوید: «این آینده است» و اضافه می‌کند که حتی اگر در حال حاضر واقعی به نظر نمی‌رسد، تغییر خواهد کرد.

قیمت بیت کوین 142990 درصد افزایش یافت

در آن زمان، در سال 2012، بیت کوین با قیمت 3 دلار در حال تغییر بود و در طی 12 سال آینده با 142990 درصد افزایش به 42700 دلار رسیده است. از شناخته شدن به دایره باریکی از مهندسین و علاقه مندان فناوری اطلاعات به «طلای دیجیتال» و مبنای معاملات آتی و صندوق های نقدی بورسی صادر شده توسط شرکت های بزرگ وال استریت تبدیل شده است.

علاوه بر این، در راستای دیدگاه بنیانگذار مرموز خود، ساتوشی ناکاموتو، بیت کوین اکنون توسط مشاغل و بازرگانان مختلف پذیرفته شده است، اگرچه بیشتر از طریق برنامه هایی انجام می شود که بیت کوین را به فیات تبدیل می کنند. با این حال، برخی از جمله گری جنسلر، رئیس SEC، بر این باورند که بیت کوین از دیدگاه اصلی ساتوشی مبنی بر یک ارز غیرمتمرکز همتا به همتا دور شده است. جنسلر معتقد است که تایید اخیر بیت کوین ETF بیت کوین را از ایده اصلی ناکاموتو دورتر می کند و آن را به دارایی وال استریت تبدیل می کند که در پلتفرم های متمرکز معامله می شود.

مایکل سیلر هشدارهای مهمی برای بیت کوین صادر می کند

مایکل سیلر، بنیانگذار و مدیر عامل سابق غول هوش تجاری، پس از تایید ETF نقطه ای، با جامعه بیت کوین تماس گرفت. او از جامعه خواست تا بیت کوین را نفروشند، حتی با وجود اینکه قیمت آن پس از افزایش شدید بالای 49000 دلار بیش از 7 درصد کاهش یافت.

علاوه بر این، سیلور به دنبال‌کنندگان توییتر خود هشدار می‌دهد که درگیر ویدیوهای دیپ‌فیک تولید شده توسط هوش مصنوعی در یوتیوب نباشند که هدایای تقلبی بیت‌کوین را تأیید می‌کند.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید