کارمزد بیت کوین 95 درصد کاهش می یابد زیرا قیمت بیت کوین ترس دولت ایالات متحده را از بین می برد


تجزیه و تحلیل نشان می دهد که بیت کوین در این هفته مشمول فروش دولت ایالات متحده نیست، اما قیمت بیت کوین تحت فشار است.

بیت کوین (BTC) برای جبران ضررهای جدید در 11 مه تلاش کرد زیرا یک هشدار نادرست در مورد فروش دولت ایالات متحده باعث ترس بازارها شد.

نمودار کندل استیک ۱ ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (Bitstamp). منبع: TradingView

تحلیلگران فروش بیت کوین دولت آمریکا را تکذیب می کنند

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان داد که در زمان نگارش این مقاله، جفت BTC/USD در حدود 27400 دلار بود.

این جفت در روز گذشته فروش سریعی را تجربه کرد و پس از فروش ادعایی BTC که توسط دولت ایالات متحده مصادره شد، برای مدت کوتاهی به 26850 دلار رسید.

این موضوع بعداً رد شد، اما آسیب به بازارهای ارز دیجیتال حساس وارد شد.

در میان معامله‌گران، جکیس پیش‌بینی کرد که پایین‌ترین قیمت‌ها در راه باشد و پایین‌ترین قیمت‌های محلی را حرکتی «تقلبی» نامید.

او گفت: «وقتی این حرکت شبیه یک کلاهبرداری به نظر می رسد و تجارت شبیه یک کلاهبرداری است، با آن رفتار کنید. توییت کرد.

من انتظار دارم دیر یا زود افت کمتری داشته باشد. هنوز مطمئن نیستم که عمق آن چقدر است، اما آماده هستم در صورت نیاز به سرعت عمل کنم.”

دوست معامله گر او Anbessa نیز تأیید کرد که او به دنبال حرکات نزولی بیشتری است، مانند سایرین که روی منطقه هدف حدود 25000 دلار تمرکز می کنند.

در همین حال، مفسر مالی Tedtalksmacro، 10 می را به عنوان “یک روز معمولی در رمزنگاری” توصیف کرد.

داخل خلاصه توییتر وی درباره رویدادهای روز افزود که داده های تورم آمریکا دارایی های پرخطری را نشان می دهد و اشاره کرد که این کاهش در چند ماه آینده ادامه خواهد داشت.

کارمزد بیت کوین بلوک بعدی به زیر 2 دلار می رسد

به‌عنوان چراغ امید برای بیت‌کوین‌ها، در 24 ساعت گذشته شاهد تغییر بزرگی در کارمزد تراکنش‌های زنجیره‌ای بوده‌ایم که پس از رسیدن به سطوحی که باعث سردرگمی گسترده شد، به‌طور قابل‌توجهی کاهش یافته است.

موارد مرتبط: Binance ‘FUD’ CPI را ملاقات می کند – 5 چیز که باید در مورد بیت کوین در این هفته بدانید

نرخ کارمزد بلوک بعدی برای اعداد زنده از Mempool.space 47 ساتوشی در هر بایت یا فقط 1.80 دلار در زمان نوشتن بود.

بر اساس داده‌های منبع نظارت BitInfoCharts، حتی در 10 می، میانگین کارمزد زیر 15 دلار بود که بیش از 50 درصد نسبت به روز گذشته کاهش داشت.

Checkmate، تحلیلگر زنجیره اصلی در React Glassnode، کسانی را که خواستار اقدامات تغییر کد برای جلوگیری از افزایش بیش از حد هزینه ها در آینده بودند، سفارش داد.

همانطور که Cointelegraph گزارش می دهد، کارمزدها در نتیجه کتیبه های صف افزایش یافته است که به میزان زیادی فعالیت روی زنجیره و تقاضا برای فضای بلاک چین را افزایش داده است.

پس از 24 ساعت، میانگین هزینه پرداختی برای هر بلوک به 1.0 دلار بیت کوین در هر بلوک باز می گردد. تصور کنید در مورد تغییر قوانین بیت کوین برای افزایش کارمزد کوتاه مدت بحث کنید، زیرا مردم از زنجیره به روش هایی استفاده می کنند که شما با آن موافق نیستید. توییت کرد در کنار یک نمودار

“تلاش برای تغییر قوانین یک حمله است، نه کتیبه.”

نمودار میانگین هزینه پرداختی بیت کوین به ازای هر بلوک. منبع: مات/ توییتر

مجله: سکه‌های ناپایدار: خطرات کاذب، بانکی و سایر خطرات ظاهر می‌شوند

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.
نویسنده: William Suberg

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید